Eğitim Araştırma Hastahanesinde KBB Uzmanına Soruşturma Açıldı!

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastahanesinde Başhekimle sorun yaşayan Prof. Dr. Engin Dursun'a dekanlık tarafından soruşturma açıldı. Konuyla ilgili Üniversitenin açıklaması haber detayımızda.

Gündem 02.07.2020, 19:29 02.07.2020, 20:10
Eğitim Araştırma Hastahanesinde KBB Uzmanına Soruşturma Açıldı!

RTEÜ Tıp Fakültesi tarafından yapılan açıklamada

"Kurumlar kanun ve yönetmeliklerle yönetilir ve herkes kanun ve yönetmelikler önünde eşit haklara sahip olup mevzuata göre yükümlülükleri bulunmaktadır.

TIKLAYIN

Prof. Dr. Engin Dursun, Fakültemiz Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı Başkanı olup Fakültemizde ve Eğitim Araştırma Hastahanesinde diğer hekimler gibi görev yapmaktadır.

Eğitim Araştırma Hastahanesi Başhekimi ile bir takım sorunlar yaşamış ve başhekim de Dekanlığımıza şikayet dilekçesi vermiştir. Söz konusu şikayet dilekçesi dolayısıyla olayın incelenmesi ve araştırılması için idari soruşturma başlatılmıştır. Herhangi bir kamu kurumunda bir şikayet söz konusu olduğunda yapılması gereken ne ise o yapılmıştır.

Yapılan işlem tamamen bundan ibarettir." denildi.

Yorumlar (2)
Filz 4 ay önce
Keşke sağlıkbakanligida böyle olsaydı sayın editör benim yaşadıklarında üzüntümde bana kaldı sesimi duyurma imkanı verdiğiniz için teşekkür ederim çocuğumun teşviğinin yanmasına duvara çarpılmama topluma sıkıntılı gosterildigimemi s3vdigim insanlardan ayrılmalı inanın sayın editör toparlayamıyorum sağlık bakanlığı bütün bunlara rağmen gulcani koruyorlar bir ailem bile yokki toparlasın hiç kimsem yok sabimi arıyorum sonuç çıkmıyor ben yetiştirme yurdunda bile bu kadar haksızlığa uğramadım böyle ayrımcılığa sağlık bakanlığında gördüm gulcanin arkadaşları bakan yardımcısından ödül aldı b3nimde ödül yaşadıklarım oldu iyiki varsınız en az insan yazarak rahatlıyorum benim bir ailem olsaydı bunlar tasarımıydım diye kendime soruyorum
murat istif 4 ay önce
sn hocamın başarısnı hazmedemeyenler maalesef her zaman vardır.çamur at ızı kalsın hesabı.rızenın kazanımlarını heba etmeyelım sn hocam rıze için prfosyonel tedavı yapan bır hekımdır hastasını pansuman tedavıyle yola koymuyor.hocayı kaybedersek rıze kaybeder .
21
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?