Dolmuş Ambulans! Bu Kadarına da Pes! - Video Haber

Samsun'da tepe lambasını yakarak trafikte ilerleyen bir ambulansın yolda aniden durup, taşıdığı bir yolcuyu yol kenarında indirmesi büyük şaşkınlık yarattı. Sosyal medyada dolaşan ve büyük tepki çeken görüntüler başka bir araç kamerası tarafından görüntülendi.

Dolmuş Ambulans! Bu Kadarına da Pes! - Video Haber

Tepki çeken olay Samsun’da yaşandı. Bir araç kamerası tarafından çekilen görüntülerde, acil anlamına gelen tepe lambasını yakan bir ambulans birden yol kenarında duruyor. Ambulansın içinde yolculuk yapan kişi inerek uzaklaşıyor ve ambulans yoluna devam ediyor. Görüntüler sosyal medyada yayınlanınca birçok kişi tepki gösterdi.

TIKLAYIN

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Ambulansın yolcuyu indirdiği anları çeken aracın sürücüsü, görüntüleri 30 Kasım saat 18.00 sıralarında kayıt ettiğini belirterek “Dolmuş ambulans. Işıklarını bari söndürseydin, millette acele işi var sanıyor” diyerek sosyal medyada yayınladı.

Güncelleme Tarihi: 05 Aralık 2019, 08:46

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Almbal
Almbal - 8 ay Önce

Yahu adam belki hasta yakınıydı ve evinde bir şey unuttu şöföre baskı yaptı indir beni alıyım diye şu sektöre az saygınız olsun her şeyde bir eleştirme peşine düşülüyor sözüm editöre değil sosyal medya öküzüne

sağlık
sağlık - 8 ay Önce

sağlıkçı oldu mu bin tepesine hemen... adam hapisaneden kaçıp cinayet işliyor hapisaneden kaçıranların hiiiç adı dahi geçmiyor. yazık, yazık...

SIRADAKİ HABER