Dolmuş Ambulans! Bu Kadarına da Pes! - Video Haber

Samsun'da tepe lambasını yakarak trafikte ilerleyen bir ambulansın yolda aniden durup, taşıdığı bir yolcuyu yol kenarında indirmesi büyük şaşkınlık yarattı. Sosyal medyada dolaşan ve büyük tepki çeken görüntüler başka bir araç kamerası tarafından görüntülendi.

Gündem 05.12.2019, 08:29 05.12.2019, 08:46 Güler Sağlam
Dolmuş Ambulans! Bu Kadarına da Pes! - Video Haber

Tepki çeken olay Samsun’da yaşandı. Bir araç kamerası tarafından çekilen görüntülerde, acil anlamına gelen tepe lambasını yakan bir ambulans birden yol kenarında duruyor. Ambulansın içinde yolculuk yapan kişi inerek uzaklaşıyor ve ambulans yoluna devam ediyor. Görüntüler sosyal medyada yayınlanınca birçok kişi tepki gösterdi.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI

Ambulansın yolcuyu indirdiği anları çeken aracın sürücüsü, görüntüleri 30 Kasım saat 18.00 sıralarında kayıt ettiğini belirterek “Dolmuş ambulans. Işıklarını bari söndürseydin, millette acele işi var sanıyor” diyerek sosyal medyada yayınladı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Almbal 2 yıl önce
Yahu adam belki hasta yakınıydı ve evinde bir şey unuttu şöföre baskı yaptı indir beni alıyım diye şu sektöre az saygınız olsun her şeyde bir eleştirme peşine düşülüyor sözüm editöre değil sosyal medya öküzüne
sağlık 2 yıl önce
sağlıkçı oldu mu bin tepesine hemen... adam hapisaneden kaçıp cinayet işliyor hapisaneden kaçıranların hiiiç adı dahi geçmiyor. yazık, yazık...
19
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?