Doktorun mesai isyanı: Tam 376 saat!

Mehmet Çakmak isimli bir doktor, sosyal medya hesabından, eylül ayından 376 saat mesai yaptığını belirterek, “Kovid sürecinde uyku ve beslenme çok önemli iken tam da Kovid’in göbeğinde ne uyku uyuyabiliyoruz ne de sağlıklı beslenebiliyoruz” diyerek isyan etti.

Doktorun mesai isyanı: Tam 376 saat!
banner71

Mehmet Çakmak isimli bir doktor, sosyal medya hesabından Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketleyerek,  “Eylül ayı mesaim tam 376 saat. Evet doğru okudunuz” diye yazdı.

TIKLAYIN

Dr. Çakmak, “Kovid sürecinde uyku ve beslenme çok önemli iken tam da Kovid’in göbeğinde ne uyku uyuyabiliyoruz ne de sağlıklı beslenebiliyoruz. Fahrettin Koca” diyerek isyan etti.

NE OLMUŞTU?

Türk Tabipleri Birliği, doktorların çalışma koşulların tükendiğini ve istifaların artabileceği konusunda bakanlığa uyarıda bulunmuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert adem
Mert adem - 3 hafta Önce

Eee... hemşireler 350 saat üzeri nöbet tutarken hiç ses çıkarmadınız... şimdi mi aklınız başına geldi

İzmir li
İzmir li - 3 hafta Önce

Sağlık çalışanı yorgunluktan bitkin düştü sağlık ları riske girdi psikolojileri bozuldu lütfen filyasyon da görev alan hastakerin yoğun bakımda acilkerinde görev yapan sağlık görevlilerinin kıymetini bilelim onlara sahip çıkalım onlar bizim geleceğimiz tek umutlerimiz kaybetmeden kıymetlerini bilelim

Anne
Anne - 3 hafta Önce

Başhekim kendi çıksın filyasyona öyle koltukta oturup ta emir vermek güzel birde kendi çıksın covid 19 da çalışsın o zaman anlar saglikcilarin durumunu pozitif li olupda nasıl çıkabilir ya onlarda insan onlarda can lütfen duyarlı olalım yazık y bu çalışan personellere

SIRADAKİ HABER