Doktorların mesaisi kaçta bitiyor?

Soner Gülmüş, 23 Ağustos 2021 Pazartesi günü nöroloji polikliniğine 15.40’da randevu aldığını ve görevli doktor hastasından EKG’e isteğini ve kendilerinin 15.55’te EKG çektirip geldiklerinde doktorun mesaisini bitirdiğini söylediklerinde şok olduklarını söyledi.

Gündem 31.08.2021, 09:38 Güler Sağlam
Doktorların mesaisi kaçta bitiyor?

“VATANDAŞLAR MAĞDUR OLUYOR”

Yaşadıklarını anlatan Soner Gülmüş; “23 Ağustos 2021 Pazartesi günü 15.40’a nöroloji polikliniğine randevu aldım. Randevu saatinde oraya gittik doktor oradaydı. İlk tedavisini yaptı. Bizi sol tarafta bulunan EKG’ye yolladı. EKG sonucumuzu aldık. 16.05’de doktorun yanına geldik ama doktor yoktu. Sorduk doktor hanım nerede, gitti dediler. Niye doktor yok dedik, 4’te mesainin bittiğini söylediler. Şuanda 4’e 5 var söyledim. Sonucumuzu almaya geldik ama doktorunuz yok.

Bende şunu söyledim ‘Doktor 4’te çıkacaksa neden 15.40 randevu veriyorsunuz söyleminde bulundum. Bu durumu söylemek için başhekim yardımcısının yanına gittik. Yazılı dilekçe yazmak istedik yazılı dilekçe alamayacaklarının söylediler. Hasta haklarına gitmeniz lazım dediler ama orada kapandı dediler. Başhekim yardımcısıyla görüşmek için bir saat bekledim toplantıları varmış kendilerinin. Bu şekilde vatandaşlarımız mağdur edilemez herkes görevini yapmak zorunda hastalar mağdur edilmemesi lazım” dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (11)
Memuros 4 hafta önce
Bir sen akıllısın diğer hastalar aptal yani. Burası Türkiye ve burada erken kalkan yol alır geç kalan donakalır bilmiyor musun? Nerede yaşadın bunca zaman? Emin ol bir doktorda başka kurumlarda aynını her zaman yaşıyor. Sen acaba kaçta işini bırakıyorsun?
Hemşire 4 hafta önce
Bu site dpktorlarin aleyhinde olan haberleri özellikle mi veriyor
Adalet 4 hafta önce
Anlamsız bir hekim düşmanlığına sahip bir site maalesef ki.
ali 4 hafta önce
doktorun mesaisi bitip gitmiyor servis hastasına gidiyor olamazmı?
Dr 4 hafta önce
Doktorların olumsuz haberlerini nasıl kına yakarak veriyorsunuz. Lanet olsun sizin yaptığınız haberlere. Biz sağlıkçılara yapılanlar az bence herşeyi fazlasıyla hak ediyoruz çünkü içinde bütün olamayan kurum dışarıdan herşeyi hakeder.. bu haber özelliği olamayan haberleri yayınlamazsanız keşke..
Daha bunlar iyi günler 4 hafta önce
Daha bunlar iyi günleriniz. Dr un haklarını kestikçe size olan ilgisi de azalacaktır. Üç kuruşa beş köfte olmaz. Dr un kıymetini bilmediniz, git kullandınız zamanla para ile bile zor Dr bulacaksınız
DR 4 hafta önce
hastaların ağzından çıkan her sözün haber değeri taşıdığı bir ülke. sağlık çalışanlarına nasıl bir düşmanlık bu anlamış değilim. çok yazık, canınızı emanet ettiğiniz insanlar bu kişiler. doktorun poliklinik mesaisi dışında servisinde de yatan hastalarının olduğunu unutmamak gerekir.
dr 4 hafta önce
doktor düşmanı haber sitesi girmeyelim arkadaşlar bu siteye. ne kadar ekmek o kadar köfte drların kıymetini bilemediniz kimse 7-8 bin için köleniz olmaz
saglikci 4 hafta önce
madem herseyi veriyorsunuz /bende bir doktor olarak soruyorum bu siteye/izmir cigli ilce saglik mudurlugunde filyasyonda calistim ama haziranin nobet ucretleri hala yatmadi iki ay oldu/sordugumuzda da para yok odenek vermiyorlar dediler/hadi bunlarida haber yapin
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
23
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?