Doktorlara Sarı-Kırmızı-Yeşil Soruşturması

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezinde 13-14 Eylül tarihlerinde Karaciğer Tümör Günleri panelini organize eden doktorların, panel için hazırlanan afişte kullanılan renkler nedeniyle savunması alındığı iddia edildi.

Doktorlara Sarı-Kırmızı-Yeşil Soruşturması

Birgün gazetesinde yer alan habere göre, İnönü Karaciğer Tümör Günleri ve Kongresi 13-14 Eylül tarihlerinde düzenlendi. Kongre kapsamında Karaciğer Tümör Günleri paneli yapıldı. Panel için Afişte yer alan karaciğer şeklindeki fotoğrafta sarı, kırmızı ve yeşil renklerinin kullanılması nedeniyle doktorların savunması alındığı iddia edildi.

TIKLAYIN

İnönü Üniversitesi Turgut Özal Tıp Merkezi’nde gerçekleşen kongreye Türkiye’de ve dünyada karaciğer kanserleri tanı ve tedavisinde genel cerrahi, radyoloji, medikal onkoloji, nükleer tıp ve hepatoloji alanlarının isimler katılmıştı.

Kongre kapsamında karaciğer tümörlerinin tedavisinde kullanılan bir olan “radyoembolizasyon” konusunda bilgi verilmiş, tümörleri nedeniyle nakil olamayan hastaların, operasyonla nakle nasıl uygun hale getirildikleri anlatılmıştı.

Güncelleme Tarihi: 20 Eylül 2019, 10:51

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER