PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Doktorlara Beddua Eden Diyanet Memuru, Özür Diliyormuş Gibi Yaptı!

Diyanet Bir-SEN Sekreteri Mesut ÇAKIROĞLU iş bırakan hekimlere beddua ederek "Allahtan istemişsiniz, oda verecektir belanızı" ifadelerini kullanması sağlık camiasının tepkisini çekmişti. O Sekreter tepkiler üzerine açıklama yaparak "yaptığınız eylemi hala doğru bulmuyorum" açıklamasıyla özür diliyormuş gibi yaptı.

Gündem 24.01.2022, 02:18 Zeynep Elmalı
Doktorlara Beddua Eden Diyanet Memuru, Özür Diliyormuş Gibi Yaptı!

İmamların özlük ve mali haklarını savunmak gibi bir görevi olduğu düşünülen sekreter sendikacı Çakıroğlu, "Allah verecektir belanızı" şeklindeki paylaşımı sonrasında gelen tepkiler üzerine özrü kabahatinden büyük yorumlarına neden olan yeni bir paylaşıma imza attı. Sekreter sendikacı Çavuşoğlu, "Her ne kadar yasal olsa da doğru bulmadığımı, hak aramanın başka yollarının denenmesi gerektiğini görüşümü belirterek tüm doktor arkadaşlardan özür dilliyorum" paylaşımı yaptı.

BEDDUA ETTİĞİNİ KABUL ETMEDİ

Paylaşım yaptığı gün sabahın erken saatlerinde hastaneye gittiğini aktaran Sekreter sendikacı Çavuşoğlu, doktorlar hakkında yazdığım hakaret ve küfür içirmeyen sitemimim doktor arkadaşları üzgünü gördüm diyerek Diyanet'de görevli bir memurun doktorlara beddua edebileceğini ima eden paylaşımıyla sosyal medya kullanıcılarını kendine güldürmeyi başardı.

Sosyal medya'dan hekimlere beddua gönderen Çakıroğlu doktorlarla asgari ücretle maaş alan işçileri kıyasladığı paylaşımında haddini aşarak hekimlerin çocuklarını dahi hedef almıştı. 

Yorumlar (18)
ÖZRÜ KABAHATİNDEN BÜYÜK 4 ay önce
BİR DE ÇOCUKLARA BEDDUA EDİYORSUN!!! YAZIK ÇOK YAZIK!!!
sema 4 ay önce
bunların alayı da alkolik.
Sağlıkçı 4 ay önce
DİN ADAMI DİYANET MEMURU VS. KİM BUNLAR. ELHAMDÜLİLLAH MÜSLÜMANIM. İSLAM DİNİMİN GEREKENLERİNİ AİLEMDEN ÖĞRENDİM, AİLEME ÖĞRETİYORUM. BU BOŞ BELEŞ ADAMLAR DİN ADINA NE YAPAR BİLMİYORUM. BANKAMATİK MEMURU TORPİLLİ İNSANLAR. ÜLKEM ADINA BİRŞEY ÜRETTİKLERİ YOK, SADECE VERGİLERİMLE GEÇİNEN ASALAKLAR.
Sağlıkçı 4 ay önce
GÖKTEN KEMİK YAĞMADIĞINA GÖRE SORUN YOK.
Navigator 4 ay önce
2500 TL maaş alan emeklilerin olduğu ülkemizde asgari ücretin çok üzerinde maaş alan diyanet işleri calisanlarinin sendikaya ne ihtiyacı varmış derler adama.Sen necisin arkadaş şükredin aldığınıza madem bırak sendikaciligi
Örnek din adamı!!! 4 ay önce
Bedduacı din adamı,çok yazık! Otur kendi haline bak,sizler kendi işinizi ne kadar hakkıyla yapıyorsunuz,toplumun şu halinde sizinde ihmal ve sorumluluğunuz var mı düşün bakalım bunları??? Üzerine vazife olmayan işlere de burnunu sokma,din adamına yakışmayacak bozuk üslubunla.
SAĞLIK 4 ay önce
Sen ne kadar alıyon onu söylesene...
Git isine 4 ay önce
Kedi ulaşamadığı çizerek mundar dermiş sayın sendika sekreteri gündem yarattın gördün mü çok iyi beceriyorsunuz kendi sektörün ile ilgilen laf kalabalığı yapma
hygen 4 ay önce
Çocuklarını ALLAH korusun ama senin bin belanı versin..
Yardımcı sağlık personeli 4 ay önce
Sonra diyanetin fetvasina niye itimat etmiyorsun diyorlar diyanet uyuma görevini yap...
Ülke neden gelişmiyor ? 4 ay önce
Ülke tam olarak bu tipler yüzünden ilerlemiyor. Yan gel yat maaşı al, ülkeye kattığın bir şey yok. Beğenmediğin her şeye laf at oturduğun yerden. Kolaysa gel sen al 13-14 bin lira ne duruyorsun ?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
29
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?