Doktorlar Döner Sermayelerini Hastane İşçileriyle Paylaştı!

Niğde Ömer Halisdemir Eğitim ve Araştırma Hastanesinde görevli doktorlar aralarında topladıkları parayı hastane de görev yapan temizlik, yönlendirme ve güvenlik personeli olarak sürekli işçi kadrosunda çalışan personelle paylaştı.

Gündem 29.05.2020, 11:18
Doktorlar Döner Sermayelerini Hastane İşçileriyle Paylaştı!

Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı fedakârca mücadele veren sağlık çalışanları fedakarlıklarına bir yenisini daha ekledi.

TIKLAYIN

Niğde Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmet veren doktorlar aldıkları ek ödemeyi Sağlık Bakanlığı bünyesinde görev yapan sağlık çalışanlarına yapılan ek ödemeden sürekli işçi kadrosunda çalışan personellerin faydalanamaması nedeniyle büyük bir jest yaparak hastane bünyesinde çalışan personelle paylaştı. 

Hizmet -İş Sendikası Niğde Şube Başkanı Kadir Yenel, bu fedakarlık için Hastane Başhekimi Dr. Öğr. Üyesi Bilal Günaydın'ı makamında ziyaret ederek teşekkür etti.

Yorumlar (1)
Necati 5 ay önce
Öncelikle teşekkür ederim inşAllah mutfak çalışan arkadaşlarımızı bir sağlık çalışanı olduğunu unutmamışsınızıdır. Çalışan ayrımcılığı olmamış adaletli davranılmıştır
17
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?