Doktor ve Hemşirelerin İtibar Suikastçısı Yakalandı!

Doktor ve hemşire başta olmak üzere polis, turizmci gibi çok sayıda kişiyi sosyal medya aracılığıyla kullandığı çok sayıda GSM hattıyla taciz ederek, itibar suikastı yaptığı belirlenen H.G. (40) gözaltına alındı. Şüphelinin 'huzur ve sükunu bozmak, hakaret, tehdit, konut dokunulmazlığını ihlal’ gibi suçlardan 50 sabıka kaydının bulunduğu öğrenildi.

Gündem 28.03.2021, 17:16 29.03.2021, 11:38 Güler Sağlam
Doktor ve Hemşirelerin İtibar Suikastçısı Yakalandı!

İzmir İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, Menderes ilçesinde ikamet eden H.G.'nin; doktor, hemşire, gazeteci, polis, turizmci gibi çok sayıda kişiyi sosyal medya aracılığıyla ve kullandığı çok sayıda GSM hattıyla taciz ettiği, itibar suikastı yaptığı şikayetleri üzerine çalışma başlattı.

H.G'nin Konak ilçesine bağlı Hatay semtinde bir evde olduğu belirlenip, gözaltına alındı.

H.G'nin kullandığı telefonlara ve dijital materyallere de incelenmek üzere el koyuldu.

50 SABIKASI ÇIKTI

Şüphelinin daha önceden de bu sebeple çok sayıda mahkeme tarafından cezalandırıldığı, 'huzur ve sükunu bozmak, hakaret, tehdit, konut dokunulmazlığını ihlal' gibi suçlardan 50 sabıka kaydının bulunduğu öğrenildi.

Şüphelinin, bazı kadınların adlarına da hesaplar açtığı, ahlaksız teklif yazılarının olduğu hesapları eskort sitelerine etiketlediği, bu hesaplarda hedefindeki itibarlı kadının adres ve telefon bilgisini paylaştığı iddia edilirken, bazı paylaşımlarına da devlet büyüklerini etiketlediği belirtildi. H.G.'nin polisteki işlemlerinin sürdüğü bildirildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
23
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?