Doktor ve güvenlik görevlilerine saldırdılar!

Ordu'nun Akkuş ilçesinde hasta yakınları tarafından, doktor ve sağlık personelleri darp edildi.

Doktor ve güvenlik görevlilerine saldırdılar!
banner71

Ordu'nun Akkuş ilçesinde hasta yakınları tarafından, doktor ve sağlık personelleri darp edildi.Olay, Akkuş Devlet Hastanesinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Y.K. isimli vatandaşa, göğüs ağrısı şikayetiyle geldiği hastanede kalp krizi tanısı konuldu. Ünye Devlet Hastanesine sevki istenilen hasta, mevcut ambulans sterilizasyonda olduğundan, farklı bir ambulans gelene kadar gözetim altına alındı. Gözetim altında bulunan ve kalbi duran hasta, yapılan tüm müdahalelere rağmen hayatını kaybetti.

TIKLAYIN

HASTANEDE TERÖR ESTİRDİLER

Ölüm haberinin, ilgili hekim tarafından hasta yakınlarına bildirilmesinin ardından kapıda bekleyen kalabalık, doktor, sağlık çalışanları ve güvenlik görevlisine saldırdı. Hayatını kaybeden şahsın yeğeni olduğu iddia edilen Ü.Ö. de güvenlik görevlisi kadını darp ederek yaraladı.Konuyla ilgili soruşturma başlatıldı.

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2020, 14:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
ceza
ceza - 3 hafta Önce

tamam anlayışlı olduk yakını kaybettiler dedik te sağlık çalışanlarının da yakınları var her başına bi hastalık gelen dert gelen saldırabilir mi sağlıkçılara böyle bişey olabilir mi ? kredi kartını ödeyemeyince bankacıya polis kimlik sorunca polise savcının karşısına çıkınca savcıya bişey yapamayan ne kadar dangalak var hastaneye gelince aslan kesiliyor. Acına saygı duyulmasını istiyorsan acısı olan adam gibi davranacaksın kimseye zarar vermeyeceksin şimdi beyaz kod aonrası bu gelecek acımız vardı affetsinler diyecek. personeli bunla muhattap etmeden devltin cezasıjı kesmesi gerekiyor bu ailenin her hasta kaybetmesinde başka personele saldırırlar yoksa yada getirmesinler hastaneye sağlıkçılar tövbe haşa Allah mı ölümü engellesin adam müdahalesini yapmış sevkini çekmiş yiyorsa git valiye il sağlık müdürüne saldır niye ambulans hazır beklemiyordu diye sana dünyanın kaç bucak olduğunu göstersinler

SIRADAKİ HABER