PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Doktor Tehdit Edilirken Diğer Hasta Yakınları Saldırganı Alkışladı

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesinde yaşandığı ileri sürülen olayda hasta tarafından sözlü ve fiziksel şiddete maruz kalan doktoru tehdit eden saldırgana diğer hasta ve yakınları alkışlayarak destek verdi.

Gündem 04.08.2022, 08:43 04.08.2022, 08:51 Cansu Polat
Doktor Tehdit Edilirken Diğer Hasta Yakınları Saldırganı Alkışladı

Gaziantep Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Yeşil Alanda meydana gelen olayda doktor, ayakta gelen hastaya sonuçların çıkana kadar beklemesi gerektiğini söyledi. Doktorun bu açıklamasına sinirlenen hasta ise hekime küfürler savurarak yumruk attı. Vücudunun çeşitli yerlerinden yaralanan hekim bir de ölümle tehdit edildi.

Hekime yönelik yapılan sözlü ve fiziki saldırının ardından olaya tanıklık eden diğer hasta ve yakınlarının ise saldırganı alkışlayarak destek vermesi sağlık da şiddetin geldi boyutu da gözler önüne serdi.

Olayın daha fazla büyümemesi için acil yeşil alanın kapatılmasını da sinirlenen vatandaşlar iddialara göre acil serviste çalışanlara linç girişiminde bulundular.

Yorumlar (10)
Sağlıkçı 2 hafta önce
Bu daha iyi günleriniz. Yakında sizi ameliyat edecek doktor bulamayacaksınız. Suriyeli Afgan doktorlar size iyi bakar. Yeni mezunlara güvenmeyin, bu konularda onlar eskilerden daha beter ve acımasız, hepsi de yurtdışına gitmek için çalışıyor
Doktor 2 hafta önce
Aynen bunlar daha iyi günleriniz ot yiyin ot
Sağlıkçı 2 hafta önce
Beter olmasınlar, akıllı olsunlar. doktorların basit birer masabaşı memur olmadığının, en az hakimler polisler askerler gibi kritik kararlar veren kritik işler yapan kişiler olduğunu anlasınlar yeter. Hakimi polisi askeri darp edebiliyor musunuz, saatlerce adliyede karakolda beklersiniz gıkınız çıkmaz, ne derlerse yaparsınız. Ama iş doktora gelince hayvani dürtüleriniz açığa çıkıyor, çünkü doktorun belinde silah elinde cop yok.
hemşire 2 hafta önce
beter olsunlar
Metin YURT 2 hafta önce
Bindikleri dalı kesiyorlar haberleri yok. Cahilliğin daniskasi. Ondan sonra randevu bulamıyoruz. Vefalı Doktorların ve sağlıkçıların nesli tükeniyor. Allah sonumuzu hayr eylesin.
Kaynak 2 hafta önce
vatandaşta paranoyayı zirvede yaşıyor, ipin ucu kaçtı, olan vatandaşın kendine olacak, olan sağlıkçıya olacak, diğer erk sahiplerinin umurunda mı dünya
Acilci 2 hafta önce
Siz de benim gibi yapin... Urfa. van kars karadeniz kokenlileri sevk, mizirdayanlara novalgin c vit im, dandun edenlere (bastan sona bt radyasyon iyo gelir agrilara) heparin insulin cpr azicik basma gibi usullere hemen girmeyin....
Aktid 2 hafta önce
Devletin suçu yok doktorlar hastayı görmeden dünya kadar istem yapıyor hastanın sağ eli Ağırıyor doktor diğer koldan da röntgen çek gel diyor .. Hamile bir bayan geldi hastanemize ultrason için doktora yalvardı sancısı vardı kadın ağrıdan sızıdan doğum sancısı başladı ve 6 aylık çocuğunu hastanenin tuvaletinde doğurdu
yaratıklar 2 hafta önce
Bu kadar aşağılık bir topluluk dünya üstünde bir araya az gelir. Zavallı doktorlar. Vergi dairesinde, emniyette, askeriyede memura bunu yapabilirmisin.
Sağlık Memuru 2 hafta önce
Ben 15 yıllık sağlık memuruyum 13 yıldırda acilde çalışıyorum.
Vatandaşı bize düşman eden zihniyeti kınıyorum.
Aceba aynı azgınlığı diğer kurumlarda yapabilirler mi?
Nüfus cüzdanı olmadan bankadan kendi parasını çekebilirmi..... Diyecek birşey bulamıyorum
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
26
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?