Doktor Öldüren ve Bundan Hiç Pişman Olmayan Birini Ekranlara Çıkaran Armağan Çağlayan'ı Kınıyoruz!

Ünlü televizyoncu ve aynı zamanda hukukçu Armağan Çağlayan'ın, youtube'de yaptığı programa konuk aldığı Çatlak Şanzel lakaplı pavyon şarkıcısının, 17 yaşında öldürdüğü doktor için hiçbir bir pişmanlık duymadığı anları yayınlaması sosyal medyada kullanıcılarının tepkisine neden oldu.

Doktor Öldüren ve Bundan Hiç Pişman Olmayan Birini Ekranlara Çıkaran Armağan Çağlayan'ı Kınıyoruz!

İnsan canı almanın nasıl normalleştirilebileceğinin örneğinin gösterildiği Armağan Çağlayan'ın programında, Ankara'da pavyonlarda şarkıcılık yaptığını söyleyen Şanzel isimli kişi, "Babaannem yanlış ameliyatta vefat etti. ve Babaannemi öldüren doktoru öldürdüm. 7 sene 2 ay ongün cezaevinde yatarak kurtuldum, ondan sonra da alışkanlık yaptı, birkaç kerede yaralamadan (cezaevine) girdim" sözleriyle programı izleyen özellikle sağlık çalışanlarının kanını dondururken, bu açıklamalar karşısında hukukçu olduğu da bilinen Armağan Çağlayan'ın kahkahalar atması ise ortaya çıkan rezaletin boyutunu gözler önüne sermiş oldu.saglikpersonelihaber.net

Armağan Çağlayan'ın bir insanın canını almış kişinin bunu hiçbir pişmanlık sözü ortaya koymadan dillendirmesi sonrasındaki gülerek kahkahalarla karşılaması, programı izleyenleri şoka uğratırken, "umarım BİR GÜN şiddete maruz kalmış hatta belki hayatları ellerinden alınmış insanları anlayacak SAYGINLIĞA ERİŞİRSİNİZ." tepkilerinin gelmesine neden oldu.

Program sonrasında sosyal medya'da eleştiri oklarının hedefi haline gelen Armağan Çağlayan'a başta sağlık çalışanları olmak üzere birçok kullanıcı tarafından eleştirel yorumlar yapıldı. Acil Tıp Uzmanı Sarper Yılmaz'da "Hukuk okumuş biri olarak, hekim hatası sonrası (!) Hekimi öldüren ve bıraktım hekimi bir insanın ölümünden pişmanlık esamesi olmayan bu kadını toplumun karşısına çıkarıyorsunuz! Yarın aynı şekilde öldürülen meslektaşızın ölümünden hiç sorumluluk duymayacak mısınız? Bence Hayır!" diyerek tepkisini ortaya koydu.

PROGRAMA GELEN TEPKİLERDEN BAZILARI

TIKLAYIN

SaglikPersoneliHaber.Net/ÖZEL HABER

Güncelleme Tarihi: 26 Haziran 2020, 14:02

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
YORUMLAR
Yorumcu
Yorumcu - 1 hafta Önce

doktor öldürmeyi kahkahayla karşılık veren bir medya düzeni.bir kez daha nefret ettim bu düzenden! bu kahkahadan! bu rahatlıktan!

sağlık çalışanı öldürmeyi sıradanlaştıran hatta övücü olgular mevcut videoda.video derhal kaldırılmalı.
bu kadının sağlıksal bir sorunu olursa hiçbir doktor müdahale etmez inşAllah!

doktor
doktor @Yorumcu - 1 hafta Önce

BİR DOKTORUN DEĞERİ YEDİ YIL HAPİS Mİ, ELİNDE YÜZÜNDE MEYMENET OLMAYAN KADIN İDAM EDİLMELİ, YANLIŞ AMELİYAT DİYOR, PSİKOPAT KADIN KENDİNİ ÖYLE ŞARTLANDIRMIŞ. BUNLAR BİLİNEN CİNAYETLER. KİM BİLİR KİMLERİN OCAĞINI SÖNDÜRDÜ. BU KADIN ÇOK CAN ALMIŞTIR. BUNUNU GİBİ KATİLLER SERBEST YA KANIMA DOKUNUYOR

Kemal
Kemal - 1 hafta Önce

armagan çağlayan hemen kaldırmalı bu videoyu. gram kadar beyni olmayan kadına sırf medya maymunu diye , iki üç fazla tık almak için yaptığı rezilliği anlatma fırsatı veriyorsun.

Burcu
Burcu - 1 hafta Önce

aymaz kadın. bari çıkıp orada anlatma. herkes senin yaşadığı ortamda yaşamıyor. bir insanın canına kıymak henüz yer yüzünde kabul görür bir şey değil.
madem doktorun hatası kanıtlanmış şikayetini etseydin...

Cansu
Cansu - 1 hafta Önce

armağan çağlayan benim için güzel bir insandı, fakat bu programdan sonra bitti benim için.
doktor yetiştirmek o kadar zor bir şey ki.
ayrıca yaralamalardan sonra gülüşmeler falan, ne bileyim.

türkiye cumhuriyeti adalet sistemini tekrar tekrar sorgulamalı.

Murtaza Kurt
Murtaza Kurt - 1 hafta Önce

doktorlar genelde gizli şeriatcı , hastaya göre muamele yapıyorlar , sistemin hıncını hastalardan çıkarıyorlar ,

Murtaza Kurt
Murtaza Kurt - 1 hafta Önce

kötü dr yokrur hastasını iyileştirmeyen dr vardır ,

SIRADAKİ HABER
Please insert below script in to upper part of body section. -----------------------------------------------------------------------------------------------------