Doktor Oktay İçin Kampanya Başlatıldı: Türkiye'de Tedavi Edilsin!

Eşiyle beraber tatil için gittiği Kuzey Kıbrıs seyahatinde havaalanında covid-19 testi pozitif çıkan Manisa'da görev yapan Doktor Durmuş Oktay için sosyal medyada kampanya başlatıldı…

Gündem 02.09.2020, 14:16 02.09.2020, 14:21
Doktor Oktay İçin Kampanya Başlatıldı: Türkiye'de Tedavi Edilsin!

Turgutlu’nun sevilen doktorlarından 1 No'lu Sağlık Ocağında görevli Aile Hekimi ve Turgutluspor'da da görev yapan Oktay Durmuş tatil için gittiği Kıbrıs'ta korona virüs testi pozitif çıkınca tedavi altına alındı.

Turgutlu'dan Kıbrıs’a tatil için giden Doktor Oktay Durmuş ve ailesi havaalanında teste tabi tutuldu. Testi pozitif çıkan Oktay Durmuş’un eşinin testi negatif çıktı ve Türkiye’ye gönderildi. Doktor Oktay Durmuş ise Kıbrıs’ta Lefkoşe Devlet Hastanesinde tedavi altına alındı.

TIKLAYIN

Doktor Oktay Durmuş’un eşi ve yakınları tedavinin Türkiye’de devam etmesi için sosyal medyada kampanya başlattı. Bir çok isim Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı etiketleyerek Oktay Durmuş’un, Türkiye’ye getirilmesini ve tedavisinin burada devam etmesini talep ettiler.

#droktaydurmus ibaresiyle başlatılan kampanya kısa sürede yoğun ilgi gördü…

Eşi Pınar Durmuş ise “Lütfen destek olun, eğer onun yerinde olsaydınız Oktay size yardım edebilmek için elinden gelen her şeyi yapardı” diyerek çağrıda bulundu.

Yorumlar (2)
Batman72 2 ay önce
Çalışan haklarını savunacaklarına, kişisel istekler ve ihtiraslar peşindeler.
Batman 72 2 ay önce
Hastanede son zamanlarda yemekler çok kaliteli ve lezzetli çıkıyor. Amaç çamur at izi kalsın.
11
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?