Doktor Kendisini Silahla Yaraladı! (2)

Berk Topuz (37), iddiaya göre Nakkaştepe'deki evlerinde silahla kendisini vurdu. İstanbul Üsküdar’da lüks bir sitede, bir kişi silahla vurularak yaralandı. Yaralanan kişinin eski milletvekili Gülseren Topuz ile ünlü doktor Erkan Topuz'un doktor oğlu Berk Topuz olduğu öğrenildi. Berk Topuz, 2009 yılında da yol verme kavgası sebebiyle Erkan B. isimli şahıs tarafından silahla vurularak yaralanmıştı

Doktor Kendisini Silahla Yaraladı! (2)
banner71

Üsküdar’da lüks bir sitede silahla yaralanan Berk Topuz'un, eski milletvekili Gülseren Topuz’un oğlu doktor Berk Topuz olduğu öğrenildi.

İHA'nın haberine göre, Üsküdar’da bulunan lüks bir sitede saat 14.00 sıralarında silah sesleri duyan vatandaşlar durumu polise bildirdi. Olay yerine giden polis ekipleri, iddiaya göre, eski milletvekili Gülseren Topuz ile ünlü doktor Erkan Topuz'un oğlu doktor Berk Topuz'u silahla vurulmuş halde buldu. Yaralı şahıs ambulans ile Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis, olayla ilgili geniş çaplı inceleme başlattı.

TIKLAYIN

2011'DE TUTUKLANMIŞLARDI

Öte yandan, Berk Topuz 2009 yılında yol verme kavgası sebebiyle Erkan B. isimli şahıs tarafından silahla vurularak yaralanmıştı. Bunun üzerine Topuz, kendisine polis koruması sağlamak için muayenehanesinde çalışan 3 kişi aracılığıyla Üsküdar Nakkaştepe’deki evine 2 adet sahte bomba düzeneği göndertmişti. Olayla ilgili soruşturma yürüten polis, sahte bomba düzeneklerini evine kendisinin gönderttiğini tespit etmiş ve Berk Topuz'u, şoförü Kasım Karabacak ve bir çalışanı ile birlikte gözaltına almıştı. Olay kapsamında gözaltına alınan Topuz ile Karabacak 2011 yılında tutuklanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2019, 02:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER