Doktor, Görevi Başında Beyin Kanaması Geçirdi!

Trabzon’da görev yaptığı hastanede ara verdiği sırada rahatsızlanarak yere yığılan Opr. Dr. Atılgan Onay, ilk müdahalesi çalıştığı hastanede yapıldıktan sonra KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine sevk edildi. Dr. Onay’ın tedavisine bu hastanede devam ediliyor.

Doktor, Görevi Başında Beyin Kanaması Geçirdi!

Trabzon Kanuni Eğitim ve Araştırma Hastanesinde Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı olarak görev yapan Opr. Dr. Atılgan Onay, hastaları muayene ettikten ara verdikten sonra rahatsızlandı. 

TIKLAYIN

Edinilen bilgiye göre; hastalarını muayene ettikten sonra, ara verip dinlenmek amacıyla hastane bahçesine geçen Dr. Onay, burada bulunduğu esnada olduğu birden yere yığıldı.   43 yaşındaki başarılı doktorun yere yığıldığını gören hastane bahçesindekiler hemen Dr. Onay’a müdahale etti.  Dr. Onay, hasta yakınlarının da yardımıyla çalıştığı hastanenin acil servisine kaldırıldı. 


Dr. Onay,  görev yaptığı hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından, KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesine sevk edilerek tedavi altına alındı. 

Durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenilen Dr. Onay'ın beyin kanaması geçirdiği sanılıyor. Dr. Onay’ın ani rahatsızlığı nedeniyle mesai arkadaşları ve hastaları göz yaşlarına boğuldu.

Güncelleme Tarihi: 21 Şubat 2020, 22:28

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER