Doktor Eşini Katleden Eşin 13 Suç Kaydı Çıktı: Evin Bahçıvanı Konuştu!

Başkent'te kadın doğum uzmanı olan eşini beş yerinden bıçaklayarak katleden zanlı Mehmet Erdoğan'ın 13 ayrı suçtan sabıkası çıkarken doktorun evinde çalışan bahçıvan: “Adam, kadının çocuğunu da eve bağlamış” dedi.

Gündem 10.05.2021, 22:12 10.05.2021, 22:17 Güler Sağlam
Doktor Eşini Katleden Eşin 13 Suç Kaydı Çıktı: Evin Bahçıvanı Konuştu!

Başkent'te kadın doğum uzmanı olan eşini beş yerinden bıçaklayarak katleden zanlı Mehmet Erdoğan'ın birçok suçtan sabıkası olduğu öğrenildi.

8 aylık evli olduğu doktor eşini öldüren zanlı tutuklandı

Ankara'da 8 aylık evli olduğu doktor eşini bıçaklayarak öldüren şahıs, tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çankaya Mutlukent Mahallesi'ndeki 2017'nci sokakta bulunan 52 numaralı evde kadın doğum uzmanı olan eşi Zeynep Erdoğan'ı ve eşinin ilk evliliğinden olan çocuğunu bağlayıp eziyet eden, ardından da eşini beş yerinden bıçaklayarak ölümüne sebep olan Mehmet Erdoğan, emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından Ankara Adliyesi'ne sevk edildi.

Edinilen bilgilere göre, zanlı Erdoğan'ın, "güveni kötüye kullanma, otodan hırsızlık, suç eşyasını kullanma, suç eşyasının alınması veya kabul edilmesi, banka ve kredi kartlarının kötüye kullanılması, uyuşturucu madde imal ve ticareti, kullanmak için uyuşturucu madde satın almak, kabul etmek veya bulundurmak, açıktan hırsızlık, tehdit, dolandırıcılık" suçlarından 13 adet suç kaydının olduğu öğrenildi.

Söz konusu olaylardan tehdit suçunun maktule ile müşterek olduğu, bu olaydan sonra mağdura yönelik 90 gün süreyle koruyucu tedbir, şüpheliye yönelik önleyici tedbir kararı verildiği, 18 Kasım 2020 tarihinde şüpheliye yönelik olarak Ankara Batı 12. Aile Mahkemesi tarafından mağdurun talebi doğrultusunda 180 gün önleyici tedbir kararı verildiği ve olay tarihi itibariyle devam eden tedbir kararının bulunduğunun tespit edildiği belirtildi. Olay hakkındaki incelemeler devam ediyor

Kocası tarafından öldürülen doktorun evinde çalışan bahçıvan: “Adam, kadının çocuğunu da eve bağlamış”

Ankara'nın Çankaya ilçesinde yaşayan jinekolog doktor, kocası tarafından işkenceye uğradıktan sonra göğsünden bıçaklanarak öldürüldü. Olayın yaşandığı evde çalışan bahçıvan Seyfi Düşmez, yaşananları anlattı.

Çankaya'nın Mutlukent Mahallesi'nde 2017'nci sokakta bulunan 52 numaralı müstakil evde yaşayan evli çift Mehmet Erdoğan (45) ile Zeynep Erdoğan arasında çıkan tartışma kısa sürede alevlenerek kavgaya dönüştü. Öfkelenen koca, eşi Zeynep Erdoğan'ı ve Zeynep Erdoğan'ın ilk evliliğinden olan 14 yaşındaki çocuğu A.A.'nın ellerini bağlayarak işkence etmeye başladı. Olayın ardından kaçarak kayıplara karışan cani koca kısa sürede yakalandı. O evde bahçıvan olarak çalışan Seyfi Düşmez ise şunları dedi:

"Tanıdığım bildiğim kadarıyla iyi insanlardı. Ben onların bahçıvanıydım. Cumartesi günü gece yaşanmış olay. Adam, kadının çocuğunu da eve bağlamış. Çocuk kendi çabalarıyla kurtulmuş. Buradaki site görevlileri, komşular ve belediyeciler çocuğu görmüş. Çocuğun ellerini çözüp polisi aramışlar. Polis gelmiş, adamı da yakalamışlar sonra. Kadının ve çocuğun ellerinin bağlandığını duydum. Daha önce kavga ettiklerini hiç görmemiştim. Olaydan sonra polisler ve olay yeri inceleme ekipleri gelmiş. Aşağı yukarı sekiz aydır burada ikamet ediyorlardı."

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
mehmet 5 ay önce
Saçma sapan koruyucu ve önleyici tedbirlerin işe yarmadığının kanıtı .. İşe yaramadığı gibi de saldırgan tarafı daha çok öfkelendirip şiddete yöneltiyor.. İnsan doğasına aykırı akıl ve mantıktan uzak bu yasalar ile daha çok insanlar ölüyor.. Bunu söyleyince de feminist kafalı ahmak kadın örgütleri itiraz ediyor... buyrun sonuç ortada yıkıcı fikirlerinizle bir insan daha öldü.. Umarım daha sağlıklı, yapıcı kanunlar çıkarılır ve aynı zamanda insanlara aile olma ahlakı öğretilir de a bir daha bu haberlere muhattap olmak zorumda kalmayız
Sait Meran 5 ay önce
Kes sesini Mehmet. Sen fikrini beyan etmesen de olur.
18
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?