PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Doktor, Dilara Hemşireye Yumruk Attı mı?

İstanbul’da özel bir hastanede hemşire olarak görev yapan Dilara K. aynı hastanede görevli bir doktor tarafından darp edildiğini ileri sürdü. Gözüne yumruk yiyen genç hemşire doktordan şikayetçi oldu.

Gündem 17.08.2022, 12:30 Cansu Polat
Doktor, Dilara Hemşireye Yumruk Attı mı?

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; İstanbul Beşiktaş’ta özel bir hastanede görev yapan hemşire Dilara K. aynı hastanede doktor olan bir kişi tarafından darp edildi.

Emniyet güçlerine yansıyan olay iddialara göre şu şekilde oldu:

Hastanede nöbet tuttuğu esnada acil servise gelen bir hasta ile ilgili sekreterin nöbetçi doktora ulaştığı öğrenilirken doktorun “hemen bir serum takın, gönderin” dediği iddia edildi.

Doktorun sorum talimatını iddialara göre hemşire Dilara K., “serumu doktorun muayenesi olmadan takamayacağını” söyledi.

Hemşire Dilara K., doktor Ahmet Demir'i aradı. Yaşananlardan dolayı bir anda öfkelenen Ahmet Demir, "Bekle sen geliyorum" dedikten sonra soluğu hemşirenin yanında aldı. Sonrasında ise hemşireye yumruk attı. Darp raporu aldıktan sonra emniyete giderek şikayetçi olan hemşire, polisteki ifadesinde, "Beni baya tehdit eder gibi konuştu. Ardından, 'sen çok kaşınıyorsun' deyip beni kenara çekmeye çalıştı. Ben biraz direnince bir anda yumruk attı. O an ne yapacağımı bilemedim. Doktordan şikayetçiyim" dedi. Polis, saldırıyla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar (4)
uzman çavuş 1 ay önce
sizlerin emniyetini sağlayan kelle koltukta gezen uzman çavuşa iftira atan doktor sonra uzman çavuşu görevden almıştınız şimdi kendi çalışma arkadaşını döven bu doktoruda görevden alsanıza yada soruşturma açsanıza dedikeri gibi doktor bakanı
biraz sorgu 1 ay önce
uzaktan reçetemi yazmış? muayene olmadan reçete olmaz.
Murat reis 1 ay önce
Serum demiş lan mal muayene yapmadan serum takmam demiş
Saglikci 1 ay önce
MMA doktoru yeni branş açılmış.
14
açık
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?