Doktor çiftten sade nikah töreni!

Van'ın Çaldıran ilçesinde görev yapan doktor çift, pandemi nedeniyle düğünlerini iptal etmek zorunda kalırken, Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari'nin kıydığı sade bir nikah töreni ile dünya evine girdi.

Gündem 14.07.2020, 18:16
Doktor çiftten sade nikah töreni!

Van Çaldıran Devlet Hastanesinde İç Hastalıkları Uzmanı Doktor Neyran Şerbetçi ve Kadın Doğum Uzman Doktor Hakkı Şerbetçi, korona virüs sürecinde çalışmalarını aralıksız yürüterek düğünlerini iptal etmişlerdi.

Sade bir törenle dünya evine giren çiftin nikahını ise Çaldıran Belediye Başkanı Şefik Ensari kıydı.

TIKLAYIN

EVLENECEK ÇİFTLERE ÖNERİ

Sosyal mesafenin uygulandığı nikah merasiminin ardından konuşan doktor çift, Çaldıran Devlet Hastanesinde uzman doktor olarak çalıştıklarını belirterek, “Korona virüs sürecinde yoğun şekilde çalışmaktayız. Pandemi döneminde çok hasta ile karşılaşıyoruz. Bu nedenle yakınlarımızı tehlikeye atabilecek kalabalık ortamlardan uzak tutmak adına düğün planlarımızı iptal ederek, sosyal mesafenin uygulandığı az kişinin katıldığı sade bir törenle dünya evine girdik. Evlenecek yeni çiftlere önerimiz, kalabalık organizasyonlardan uzak durmalarıdır. Yakınlarımızın üzülmemesi için Bakanlığımızın sunmuş olduğu önerilere uymalarıdır” dedi.

Yorumlar (0)
18
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?