PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Doktor, Arsa Dolandırıcısının Kurbanı Oldu

Sarı ilan sitesinde gördüğü satılık arsa ilanına başvuran İstanbul’da çalışan bir hekim, arsa dolandırıcıına 8 Bin lirasını kaptırdı.

Gündem 02.11.2022, 14:50 Cansu Polat
Doktor, Arsa Dolandırıcısının Kurbanı Oldu

Bir gayrimenkul satış sitesinde gördüğü satılık arsa ilanına başvuran İstanbul’da görev yapan bir doktor, arsa sahtekarına 8000 lirasını kaptırdı.

Doktor M.T., arsa alma hayalini gerçekleştirmek için bilinen bir gayrimenkul satış ilanı sitesini takip ediyordu.

Sitede gördüğü 400.000 liralık satılık arsa ilanında verilen numarayı arayan doktor M.T., sahtekarın “arsa çok talep görüyor, satmamı isteyen çok kişi var” diyerek kapora talebi yalanına aldandı.

Kapora parasını alan şüpheli sırra kadem basarken doktor M.T., defalarca şüpheliyi aramasına rağmen ulaşamadı.

Dolandırıldığını anlayan doktor M.T.,İstanbul Emniyetine şikayet dilekçesi verirken, İstanbul Güven Timleri aynı yöntemle 15 kişiyi dolandırdığı tespit edilen şüpheliyi yakalayarak gözaltına aldı.

Yorumlar (1)
Cengizhan 4 hafta önce
İnsanlar o paraları kazanmak için çoluğundan çocuğundan sıcak yuvasından ayrı kalıyor, uykularını. rahatını tepiyor. Yediğinden içtiğinden artırıyor çocuğuna gelecekte bir yatırım yapmak için sizin Allahınız kitabınız yok mu şerefsizler vicdanınızı ...kim. Her yerden türedi bu kansızlar Cengizhan yasaları uygulansın bu kansızlara