Diş Hekimine Dehşeti Yaşatan Magandaya 8 Yıl İstendi

Alibeyköy'de trafikte tartıştığı kadın doktora saldıran şüpheli Emre E. 4'nin 4 ayrı suçtan 8 yıla kadar hapisle cezalandırılması istendi.

Gündem 10.09.2020, 13:41 Güler Sağlam
Diş Hekimine Dehşeti Yaşatan Magandaya 8 Yıl İstendi

Cumhuriyet Başsavcılığınca yürütülen soruşturma suçların uzlaştırma kapsamında kalması nedeniyle uzlaştırma büroya gönderilmişti.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Saldırıya Uğrayan Diş Hekimi O Anları Anlattı haberimiz için tıklayınız.

Uzlaşmanın sağlanamaması üzerine soruşturma kapsamında iddianame hazırlandı. İddianamede, Sena Koçak 'müşteki', Emre E., eşi Gülüzar E. ile Buse K. 'şüpheli' olarak yer aldı. Şüpheli Emre E.'nin müşteki Sena Koçak'a hakaret ve tehdit ettiğinin belirtildiği iddianamede, müştekinin aracına zarar verdiği ve basit tıbbi müdahale ile giderilebilecek şekilde yaraladığı kaydedildi.

İddianamede, şüphelilerin müştekiyi fikir ve eylem birliği içerisinde tehdit ile hakaret ettiği ve yaraladığı anlatıldı.1 YIL 5 AYDAN 8 YILA KADAR HAPSİ İSTENDİİddianamede, şüpheli Emre E.'nin 'basit yaralama', 'hakaret', tehdit' ve 'mala zarar verme suçlarından 1 yıl 5 aydan 8 yıla kadar hapisle cezalandırılması talep edildi. Şüpheli Emre E.'nin eşi olan şüpheli Gülüzar E. ile şüpheli Buse K.'nın 'tehdit', 'hakaret' ve 'basit yaralama' suçlarından 1 yıl 3 aydan 5 yıla kadar hapis ile cezalandırılması istenen iddianame, İstanbul 18. Asliye Ceza Mahkemesine gönderildi.Öte yandan şüphelilerin, müştekiden kendilerine hakaret ettiği iddiasıyla şikayetçi olduğu soruşturmada ise takipsizlik kararı verildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Vatandaş 10 ay önce
Bir keresinde bir bayan doktor. Beni ve ailemi yaptığı hatadan dolayı uçuruma atıyordu.hicbir hatamız yoktu.geldi ve üstümüze kırdı.okadar sinirlendim ve korktumki.neredeyse ölüyorduk.yaklasik iki saat kalbim çarpıntı yaptı. Trafik ışıklarında yakaladim. Bir baktım bayan kapalı bir doktordu. Önlukluydü. Kendimi tuttum. Tutabildim. Sırf kadın diye. Ama sırf kadın diye özgürce başkalarının hayatını bu şekil tehlikeye atmamaliydi. Bazen insan kendini tutamayabiliyor ve böyle sonuclar ortaya çıkabiliyor.. karar yüce türk yargısının. İllaki en doğru karar. Verilecektir..
15
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?