Dilan Hemşire'yi Ölüm Uykuda Yakaladı!

Batman Bölge Devlet Hastanesi’nde 5 yıldır yoğun bakım ünitesinde görev yapan hemşire Dilan Okan, geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama veda etti.

Dilan Hemşire'yi Ölüm Uykuda Yakaladı!

Batman Bölge Devlet Hastanesi yoğun bakım ünitesinin çalışkan hemşirelerinden 29 yaşındaki Dilan Okan, geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti. Dün sabah uykuda geçirdiği kalp krizi sonucu hastaneye kaldırılan tahlisiz hemşire Okan, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

TIKLAYIN

Aslen Sasonlu Dilan Okan’ın, 2015 yılından bu yana Batman Bölge Devlet Hastanesi’nde görev yaptığı öğrenildi. Evinde sabaha karşı uykuda geçirdiği krizle kalbi duran Dilan Okan, görev yaptığı hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Hastanedeki mesai arkadaşları ve çalışanlar, Batman Bölge Devlet Hastanesi morguna akın etti.

 Yoğun bakım ünitesindeki arkadaşları, Dilan hemşireye gözyaşı döktü. 29 yaşındaki Dilan Okan evli ve bir çocuk annesiydi. Hastane morgunda otopsisi yapıldıktan sonra Beşiri ilçesindeki mezarlıkta son yolculuğuna uğurlanan Dilan hemşireye, yakınları ve mesai arkadaşları gözyaşı döktü. (

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER