Devlet Hastanesinin Eski Müdürü Başkan mı Olacak?

Çanakkale Devlet Hastanesi'nin müdürlük görevini yürüten Alpaslan Özbayram'ın yeniden Lapseki'de ki görevine döndüğü öğrenildi.

Devlet Hastanesinin Eski Müdürü Başkan mı Olacak?

Lapseki'den Dr.Hakan Çetin hastane başhekimi iken Çanakkale Devlet Hastanesi'nin İdari Mali Hizmetler Müdürü olan Alpaslan Özbayram. 15 Temmuz sonrasında dönemin genel sekreteri tarafından açığa alınmış, ayni gün içinde ise Bakanlık yeniden tarafından görevine geri atanmıştı.

Dönemin genel sekreteri tarafından OHAL Valiliği tarafından hakkında Fetö şikayeti olduğu iddiası üzerine tekrar açığa alınmıştı. Alpaslan Özbayram açıkta iken Karacabey'den bir müdürün ataması gerçekleşmişti. Hakkında açılan Fetö davası düşen Alpaslan Özbayram yeniden eski görevine geri dönmesinin ardından yerine atanan müdür ise Karacabey'e yollanmıştı.

TIKLAYIN

Ataması Karacaören e çıkan müdürün İdari yargıda açtığı davada yürütmeyi durdurma kararı verildi. Ve bunun üzerine ise tekrar eski görevine geldi. Alpaslan Özbayram ise kadrosunun olduğu Lapseki Devlet Hastanesine döndüğü öğrenildi.

Öte yandan kent kulislerde sızan iddialara göre Haziran ayında söleşmesi dolacak olan müdürlerin durumları merak edilirken, Özbayram ın İl Sağlık Müdürlüğü Destek Hizmetleri Bölümüne Başkan olarak atanacağı siyasi kulislerde ileri sürülüyor

Kaynak: Çanakkale Demokrat

Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2020, 12:17

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER