Devlet Hastanesinin Duvar Örülen Kapısının Orada Kimin Eşinin Eczanesi Var?

Çanakkale Devlet Hastanesi yeni binasının dışında ilk etapta açık olan ancak daha sonra güvenlik gerekçesi öne sürülerek duvar örülerek kapatılan kapısıyla ilgili Çanakkale İl Genel Meclisi Ocak ayı son oturumunda CHP grubu adına konuşan Grup başkanvekili Avukat Güneş Pehlivan, o kapının orda kimin eşinin eczanesi var diye sordu.

Gündem 13.01.2020, 10:29 13.01.2020, 10:34 Güler Sağlam
Devlet Hastanesinin Duvar Örülen Kapısının Orada Kimin Eşinin Eczanesi Var?

Çanakkale İl Genel Meclisi Üyesi Ocak ayı son oturumunda CHP grubu adına konuşan Grup başkanvekili Avukat Güneş Pehlivan yaptığı konuşmada, Çanakkale Devlet Hastanesi'nin yeni binasının dışında bir ara açılan ancak daha sonra yeniden duvar örülerek kapatılan kapının neden kapatıldığını sordu.

TIKLAYIN

Avukat Pehlivan yaptığı konuşmada, polikilinik kapılarının tam önünde olan kapı neden kapatılmıştır. Biz bu soruyu yetkililere sorduğumuzda ise güvenlik sabebi yanıtını almıştık.

Oysa çok uzun yıllardır eski devlet hastanesinin üç giriş kapısından 7 noktadan hastaneye onlarca yıldır girilmektedir.

Yeni devlet hastanesinin kapısının kapatılarak hastalara ve hasta yakınlarını daha fazla yürüten bu kapının kapanmasının ardından yurttaşlardan gelen onlarca tepki oldu. Hastaları ve hasta yakınlarını daha çok yürüterek AVM mantığı ile kimin eşinin eczanesi var sorusunu akıllara getirdi. Bu konunun takipçisi olacağız" dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?