Devlet Hastanesinde Sekreter Krizi! Başhekim Geri Adım Atmak Zorunda Kaldı

Devlet Hastanesi'nde bir kaç gündür yaşanan "bilgi işlem sekreter" krizi sonunda bitti. Başhekim Dr. Ahmet İsmailoğlu'nun geri adım atmasıyla yaşanan kriz son buldu.

Devlet Hastanesinde Sekreter Krizi! Başhekim Geri Adım Atmak Zorunda Kaldı

Personel yetersizliğinden dolayı doktorların yanında bulunan sekreterleri Samsun Bafra Devlet Hastanesinde görevden alan Başhekim İsmailoğlu geri adım attı ve sekreterleri tekrar doktor yanında görevlendirmek zorunda kaldı.

TIKLAYIN

ÇOK ŞİKAYET GELDİ

Hastanede personel eksikliğinden kaynaklanan krizde bazı doktorların kapılarının önünde saatlerce sıra bekleyen hastalar ve yakınları sıralarını takip etmekte zorluk çekerken, sıra yüzünden de ufak çaplı tartışmalar yaşanıyordu.

Başhekim Dr. Ahmet İsmailoğlu; gelen tepkiler ve şikayetler üzerine almış olduğu yeni kararla birlikte görev yerini değiştirdiği sekreterleri tekrar doktorların yanına geri verdi. Böylece hastanede sekreter krizi sona ermiş oldu.

Güncelleme Tarihi: 18 Haziran 2019, 22:49

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER