Devlet Hastanesinde Sağlıkçılar Mehmetçiğe İstiklal Marşı Okuyarak Destek Verdi!

İdlib’de meydana gelen hain saldırı ve ardından başlatılan Bahar Kalkanı Harekatına destek veren Kayseri Pınarbaşı Devlet Hastanesi yönetimi ve çalışanları, mesaiye İstiklal Marşı okuyarak başladı.

Devlet Hastanesinde Sağlıkçılar Mehmetçiğe İstiklal Marşı Okuyarak Destek Verdi!

Pınarbaşı Devlet Hastanesi yönetimi ve çalışanları İblib’de meydana gelen hain hava saldırısında şehit olan 33 askeri anarak ve Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından başlatılan Bahar Kalkanı Harekatı’na destek verdi.

TIKLAYIN

Hastane yönetimi ve çalışanlar, hastanenin bahçesinde toplanarak İstiklal Marşı okudu ve mesaiye bu şekilde başladı.saglikpersonelihaber.net

Pınarbaşı Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Mustafa Arık, “Pınarbaşı İlçe Devlet Hastanesi personeli olarak şehitlerimizi rahmetle andık ve askerimize desteğimizi göstermek istedik. Mehmetçiğimize, başlatılan Bahar Kalkanı Harekatı’nda başarılar diliyoruz. Her zaman onların yanındayız ve sonuna kadar destekçileriyiz” ifadesinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2020, 15:28

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER