PERSONEL SAĞLIĞIN YENİ TWİTTER HESABINI TAKİP ETMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

Devlet Hastanesi Müdürü Neden Hedef Tahtasında!

Hatay Dörtyol Devlet Hastanesi Müdürünün müşahede alanlarının kalabalık olmasına rağmen nöbet molasına çıkan personelle ilgili sözleri sonrasında hedef tahtasına konuldu.

Gündem 15.06.2022, 19:40 15.06.2022, 20:50 Cansu Polat
Devlet Hastanesi Müdürü Neden Hedef Tahtasında!

Acil serviste alanların kapatıldığını, müşahadelerin kalabalık olmasına rağmen çalışan personelin dinlenmeye geçtiğini, hiçbir personelin olmaması nedeniyle vatandaşın kavga çıkarttığını dolayısıyla hastane güvenliği ile karşı karşıya geldiğini, bu nedenden dolayı gecenin ikisinde durumla ilgili telefonunu çaldığını anlatan Hastane Müdürü “bu hastanede ne zaman sistem oturacak, yatarak nöbet parası alanlar dolmuş hastaneye, yatacaksanız evinizde yatın arkadaş” sözlerini sarf ettiği iddia edildi.

"24 SAAT NÖBET Mİ OLUR?"

“Yaşanan sorunla ilgili buradan çıkan sonuç kimseye 8 saatten fazla mesai yazmayacaksın. 24 saat nöbet mi olur? hangi insanoğlu 24 saat ayakta kalabilir? Kalamaz. 12 saatini yatar. Yatmak isteyen adam gitsin evinde yatsın. Çalışmak isteyen gelsin çalışsın. Allah herkese aldığı paranın hakkını vermeyi nasip etsin” şeklinde tespitini dile getiren Hastane Müdürü ile ilgili yetkili sendikanın çalışanlara yönelik yapılan asılsız ital ithamlar nedeniyle hastane yönetimine şikayet dilekçesi verdiği öğrenildi.

Hastane müdürü ile ilgili gece nöbet tutan personelin görev alanından ayrılmamasını istemesi sonrasında hedef tahtasına konulduğu öğrenildi.

Yorum sizin...

Yorumlar (4)
Sağlık memuru 2 hafta önce
Hastaneyi bilmeyen adamı müdür yaparsan sonuç bu herkes işini düzgün yapacak liyakat. Acil hekimine söyle bakayım 24 saat nöbet mi olur. Herkes 657 sayılı Devlet memurları kanununa tabi. Ya hep ya hiç alçak eşek binmeye kolay gelir. Siyasilere yaranacağım diye konuşmuş i..
Yhs 2 hafta önce
Yhs bütün hastaneler sıkıntı kendini taşıyamayanı müdür ve yardımcısı yapmışlar işleri AKP yönetiminin hastanedeki işlerini yapmak araştırın
Vatandaş 2 hafta önce
SEKA da mobikçi bilo
İşçi 2 hafta önce
Adam haklı hekimlere sözüm yok sayısı illa ki ona göre ama hemşire grubu ve hizmetli grubu tutamıyosanız 24 saat nöbet yazdırmayın kardeşim hadi biri de çıksın desin zorla tutturuyolar diye,daha az işe gelmek için yaptığınız şey bu e adam da haklı olarak diyor ki çalış o zaman
17
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?