Derbide Yapılan Küfürleri Sağlık Çalışanlarına Bağladılar!

Fenerbahçe’nin Galatasaray’ı ağırladığı derbi maçına edilen küfürler damga vurmuştu. Derbide tribünde Covid-19 aşısı yaptırmış 150 sağlık çalışanı vardı.

Gündem 08.02.2021, 11:40 08.02.2021, 11:46 Güler Sağlam
Derbide Yapılan Küfürleri Sağlık Çalışanlarına Bağladılar!

Edilen küfürler sonrasında sağlık çalışanlarının tribüne alınması kararı dondurudu.  Trabzonspor’un 27’nci haftada Fenerbahçe’yi ağırlayacağı maça da bu yüzden sağlıkçı seyirci alınmayacağı bildirildi. 

TFF Başkanı Nihat Özdemir de bu karara: "Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde tribünde Covid-19 aşısı yaptırmış 150 sağlık çalışanı vardı. Bu uygulama derbiye özel deneme amaçlıydı. Ancak maçta yaşanan olumsuz olaylardan dolayı tekrarlamayacağız. İnsanlara stada geliyor ama küfür ediyorlar. Ayıp değil mi! Derbide yaşananlarla ilgili elimizde temsilci raporları var. Sorumluluları Pazartesi günü Disiplin Kurulu'na sevk edeceğiz. İster kulüp olsun, isterse şahıs olsun ceza vermekten asla çekinmeyeceğiz” dedi.

TIKLAYIN

."Sağlıkçılar stada küfür etmiş "

O küfürlerin localardan sağlıkçı olmaya kişilerce edildiği söylenirken, Sağlık Çalışanlarını doğrudan suçlamak en basit tabirle nankörlüktür. 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
Fenerbahçeli 2 ay önce
Bu olayı sakın sağlık çalışanlarına yıkmaya çalışmasınlar. Stada sağlık çalışanıymış gibi kendi amigolarını doldurmuşlar. Bizler emek veren sağlıkçılar olarak maça alınmazken, küfür edecek kendi adamları localara doldurulmuş. Bu çirkin olayın bizimle bir alakası yok. Her şey için sadece yazıklar olsun diyorum. 100 yıllık kulübüme, Fenerbahçe camiasına yakışmadı
Adil 2 ay önce
Bu nedir lan? Canı sıkılan sağlık çalışanına sarıyor; evde hanımına söz geçiremeyen, sağlık çalışanına salça oluyor; kocasının kendisini dinlemediğini düşünen, sağlık çalışanını darlıyor. Şimdi de bu mu? Biz nasıl bir tezgaha düştük? Stres topu muyuz lan biz? Bu olayda bile biz mi suçlu olduk? Vay arkadaş. Kebap yapmayı öğreneyim de, İsveç'e kebapçı olarak gideyim bari. Buralar iyice Elm Sokağına döndü.
6
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?