Deprem'den Yıkıldı Denilen Hastane'de Tadilat Bitti!

Elazığ'daki deprem sonrası Şanlıurfa'daki hastanenin tadilat esnasındaki görüntüleri, deprem sonrası tavanın çöktüğü iddiasıyla sosyal medyada paylaşılmıştı. Tadilatın sona erdiği hastane tavanı, eski görünümüne kavuştu.

Deprem'den Yıkıldı Denilen Hastane'de Tadilat Bitti!

Elazığ Sivrice'de meydana gelen 6.8 şiddetindeki deprem sonrası eski OSM Hastanesi olarak bilinen Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi Haliliye Ek Hizmet binasındaki tadilat, deprem sonrası yıkım olarak paylaşıldı.

TIKLAYIN

Sosyal medyada bilgi kirşliliği hızla yayılırken, hastane yetkilileri deprem nedeni ile herhangi bir olumsuzluk yaşanmadığını, tadilat nedeni ile hastane içi ve dışında molozlar bulunduğunu belirtti.

Açıklamada, "Sosyal medyada deprem nedeniyle hastane tavanı çöktü diye paylaşılan video daha iyi hizmet verebilmek adına Haliliye Ek Hizmet Binamızda, sabah saatlerinde başlayan planlı tadilatın görüntüleridir. Ayrıca olası bir duruma karşı gerekli tüm tedbirler alınmıştır" ifadelerine yer verildi.

Deprem öncesi başlayan tadilat sona erdi. Tadilat sonrası hastane tavanını eski görünümüne kavuştuğu görüldü.

Güncelleme Tarihi: 26 Ocak 2020, 21:13

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER