PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Cumhurbaşkanından Tabipler Birliği Başkanına: Bunlar Ahlaksızdır

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Tabipler Birliği Başkanı Şebnem Korur Fincancı’nın TSK’nın kimyasal silah kullandığına yönelik yalanlarına karşı “bunlar densizdir, bunlar ahlaksızdır” dedi.

Gündem 21.10.2022, 17:03 21.10.2022, 19:18 Cansu Polat
Cumhurbaşkanından Tabipler Birliği Başkanına: Bunlar Ahlaksızdır

TürkTabipler Birliği Başkanı ile tutuklu bulunan HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş’ın ayrı ayrı olarak Türk Silahlı Kuvvetlerine yönelik yaptıkları iftiralara karşı Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Azerbaycan dönüşü açıklama geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Azerbaycan ziyareti sonrasında gazetecilerle yaptığı mülakatta, atılan iftiralara sert tepki göstererek “bunlar densizdir, bunlar ahlaksızdır. Bunlar ilk defa da bu iftiraları atıyor değiller. Ordumuza hep attıkları çamur budur” ifadelerini kullandı.

HDP Grup Başkanvekili Meral Danış Beştaş, tutuklu bulunan eski HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş ile TTB Başkanı Şebnem Korur Fincancı, ayrı ayrı yaptıkları açıklamalarda TSK’nın PKK’lı teröristlere karşı kimyasal silah kullandığı iddiasında bulunmuşlardı.

Yorumlar (4)
Vatandaş 2 ay önce
İdam nerede idam sayın cumhurbaşkanım ve sn Devlet BAHÇELİ gelsin artık teröre vatana ihanete çocuk istismarına uyuşturucu ithalatı ve satışına İdam gelse bu şunlar çok az iner diye düşünüyorum
Sağlıkcı Zeki 2 ay önce
Sayın Cumhurbaşkanım doğru söylemiş ve az söylemiş. Hem karaktersiz hem nankör hem de… Adıına yakışmayan adı Türk olan bu birlik kapatılsın
hemşire 2 ay önce
Alın zammı onlardan bakalım bir daha seslerini çıkarıyorlar mi
mehmet 2 ay önce
az bile demiş pkk sizi