Cumhurbaşkanımıza İhanet Ediyor: Ak Partili İsimden Hastane Müdürü Hakkında Şok Suçlama!

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Platformu Genel Başkanı, Ak Parti Sultanhisar İlçe Başkanlığı’nın kurucusu Mustafa Sarıoğlu, "Nazilli Hastanesi’nde adam güvenlik soruşturmasından geçememiş, geçemediği için memur olamamış. Hukuken ve mevzuat gereği müdür olması mümkün değil. Artezyen suyunu hastalara içirmiş, yargılanıyor. Adamda her türlü mobing var. Bu adamın ısrarla müdürlüğe devam etmesi için, sözleşme imzalaması için baskı yapan, referans olan her kimse, vekil de olsa, ilçe başkanı da olsa, sıfatı ne olursa olsun vatan hainidir, şerefsizdir, namusuzdur, kansızdır, ahlaksızdır." diyerek siyasilere meydan okudu.

Gündem 11.09.2020, 20:44 14.09.2020, 13:39 Güler Sağlam
Cumhurbaşkanımıza İhanet Ediyor: Ak Partili İsimden Hastane Müdürü Hakkında Şok Suçlama!

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Platformu Genel Başkanı, AKP Sultanhisar İlçe Başkanlığı'nın kurucusu Mustafa Sarıoğlu, sosyal medyada yayımladığı videolarla partisinin milletvekillerine, il yönetimine açtı ağzını yumdu gözünü. Nazilli Devlet Hastanesi'nde güvenlik soruşturmasından geçememiş, mevzuat gereği memur bile olamayacak birinin müdür olarak atandığını öne süren Sarıoğlu, FETÖ imasında bulunarak, "Bu adamın ısrarla müdürlüğe devam etmesi için, sözleşme imzalaması için referans olan her kimse, sıfatı vekilde olsa, ilçe başkanı da olsa, ne olursa olsun vatan hainidir, şerefsizdir, namussuzdur, kansızdır, ahlaksızdır" dedi.

Aydın'da AKP Milletvekili Metin Yavuz'a yakınlığıyla bilinen Mustafa Sarıoğlu, Facebook üzerinden yaptığı canlı yayınlarla partisinin il yönetimi ve milletvekillerine ağır sözlerle yüklendi.


*Mustafa Sarıoğlu

Türkiye Tarım Hayvancılık ve Arıcılık Dayanışma Platformu Genel Başkanı, AKP Sultanhisar İlçe Başkanlığı’nın kurucusu Mustafa Sarıoğlu “Aydın siyaseti zihin olarak işgal altında, bürokratik olarak da işgal altında. Adamlarda din yok iman yok, şeref yok haysiyet yok. Aydını düşünen çok fazla insan da yok” diyerek, Nazilli Devlet Hastanesi’nde yaşananları örnek gösterdi.

Personel Sağlık Whatsapp grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

REFERANS OLANLAR VATAN HAİNİDİR

Sarıoğlu, 15 Temmuz hain darbe girişimini hatırlatarak şunları söyledi:

* Sanki bu süreç yaşanmamış gibi, birileri ihanet şebekelerine, vatan hainlerine halen hizmet etmeye devam ediyor. Nazilli Hastanesi’nde adam güvenlik soruşturmasından geçememiş, geçemediği için memur olamamış. Hukuken ve mevzuat gereği müdür olması mümkün değil. Artezyen suyunu hastalara içirmiş, yargılanıyor. Adamda her türlü mobing var. Bu adamın ısrarla müdürlüğe devam etmesi için, sözleşme imzalaması için baskı yapan, referans olan her kimse, vekil de olsa, ilçe başkanı da olsa, sıfatı ne olursa olsun vatan hainidir, şerefsizdir, namusuzdur, kansızdır, ahlaksızdır.

MİLLETİN BAŞINA BELA OLUYORSUNUZ

Mustafa Sarıoğlu, güvenlik soruşturmasından geçememiş bir çok insanın aylardır atama beklediğini, soruşturmadan geçemeyenlerin özel şirketlere dahi alınmadığını hatırlattı. Söz konusu kişi için devreye girenlerin  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ihanet ettiğini savunan Sarıoğlu, şu sözlerle meydan okudu:

* Bu adamla ilgili baskı yapan referans olan sıfatı ne olursa olsun Cumhurbaşkanımıza, AKP'ye ihanet ediyor. Siz bizi supap mı sanıyorsunuz?, sabah akşam oy vereceğiz. Millet cumhurbaşkanımız için oy veriyor, seçilip vekil olup gidiyorsunuz memleketin başına bela oluyorsunuz. Dört milletvekili, bir il teşkilatı var siz bu rezillikleri görmüyor musunuz?  Dört milletvekili, hanginiz referans olduysanız çıkın açıklayın, bana da dava açın. Sizin dokunulmazlığınız var, ben vatandaş Mustafa Sarıoğlu'yum. Şerefiniz varsa bana dava açın.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Yakup efendi 10 ay önce
Bunlardan Çankırıda da var. yarın liberal parti iktidar olsun, onlardan iyi liberalini bulamazsın, bugünkü ak partililere de yapmadıklarını bırakmazlar, nerden mi biliyorum, bunlar eskiden mhpliyiz diye geçinen tiplerdi, şimdi koyu ak partili olmuşlar, tabi yersen:)))
Mert 10 ay önce
Böyle bir geçmişe rağmen müdür oluyorsa referansı belkide çok sağlamdır tahmin bile edemeyeceğiniz kişidir:)
Rant ve menfaat 10 ay önce
Okuyan okumayanda diğer illerdeki kurum idaricileri cumhurbaşkanımıza inancından koltukta sanır. yarın chp gelsin yarın emekliliği gelenler hariç hepsi chp li olur. Emekliliği gelenlerde rant menfaat bitti buraya kadar oyun zamanı haydi emekliliğe deyip gider. Neden sağlık bakanı covid riskli hasta çalışanları çalıştırıyor personel yetmediğindenmi? Toplu hastalıklar olsada şu dönem tüm ülke olarak özel hastanelere kalsa. Yani kimsenin cumhurbaşkanımızı milleti düşündüğü yok.
Ankara Destek 10 ay önce
Ankara Destek te de liyakatsılık beceriksizlik adam kayırmacılık aldı başını yürüdü...
Ilahiadalet 10 ay önce
Aynı durum Didim devlet hastanesinde de var.Sen bir soruşturma gecireceksin ve bircok sıkıntın olacak ve hala sözleşme imzalayacaksın.Neden çünkü seni savunan ve bundan çıkarı olan ak partinin başkanı ve yardımcıları ve burada müdür olacak olan illaki doğulu olacak ve bizim adamımız olacak diyen bir parti ilçe başkanı var ve milletvekilleri ve ak parti il başkanının sayesinde gene seçildi ve hala başta ve il sağlık müdürü de bunlara alet oluyor.Yazik günah Ama Cumhurbaşkanı na bunlar iletilmedigi için oluyor bunlar yazıklar olsun
Ehliyet ve liyakat 10 ay önce
Malasef aydının genel durumu bu, anlatilacak o kadar cok seyler var ki ama alıştık artık hayırlısı olsun demeye yapacak bir şey yok.
14
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?