Covid-19 Servisinde Çalışan Sağlık Personelinin Telefonunu Çaldı!

Covid-19 servisinde çalışan bir sağlık personelinin dinlenme odasına bıraktığı telefonunu hastaneye refakatçi gibi giren bir şahıs tarafından çalındı.

Gündem 09.10.2020, 11:47 09.10.2020, 11:51 Güler Sağlam
Covid-19 Servisinde Çalışan Sağlık Personelinin Telefonunu Çaldı!

TIKLAYIN

Bir süre sonra odaya gelen çalışanın fark etmesi sonucu güvenlik kameralarından tespit edilen hırsız kısa sürede yakalanarak tutuklanıp cezaevine gönderildi.

Gaziantep’in Şehitkamil ilçesinde bulunan bir hastanede yaşanan olayda gezdiği odalarda gözüne kestirdiği bir telefonu alıp kayıplara karıştı. Covid-19 servisinde çalışan bir sağlık personeline ait olduğu öğrenilen telefonun bulunması için harekete geçen polis ekipleri, hırsızı kısa bir süre sonra yakalayarak gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından zanlı çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Manisalı 4 ay önce
Sendikanın SESİ çıkmaya başladı AİDAT gelirinden olma durumu ortaya çıktı hemen ses çıktı Üyelerin Sınavında Sorular Çalındı SESİ çıkmadı bizim tüm sendikaların biz çalışanları ne kadar çok düşündüğünü kendileri sergiliyor. Ver mehteri birinci sendika olmaya çalışalım hepimiz.
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?