Covid-19 Aşısı Olan Genel Cerrah Hastaneye Kaldırıldı: Doktorun Dikkat Çeken Son Mesajı!

Koronavirüs aşısı olan Eyüp Devlet Hastanesi eski Başhekim Yardımcısı Genel Cerrahi Uzmanı Aytekin Çoşkun’un attığı mesaj dikkat çekti.

Gündem 29.01.2021, 21:38 01.02.2021, 20:14 Güler Sağlam
Covid-19 Aşısı Olan Genel Cerrah Hastaneye Kaldırıldı: Doktorun Dikkat Çeken Son Mesajı!

Yaklaşık 30 yıldır doktorluk yapan Aytekin Çoşkun, uzun yıllar İstanbul Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi hizmet verdikten sonra Eyüp Devlet Hastanesi Başhekim Yardımcısı olarak da görev yaptı.

Biruni Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olan Genel Cerrahi Uzmanı Aytekin Çoşkun, 20 Ocak’ta Twitter hesabından, “Aşımızı olduk. Basın mensuplarından bir kişi bile yoktu. Büyük haksızlık. Neyse. Rabbim Şafi ismi ile şifa versin İnşallah” diye mesaj yazdı.

TIKLAYIN

Doktor Çoşkun, bugün ise Covid aşısı olduktan sonra teşhis edilemeyen, dayanılmaz ağrılar yaşadığını belirtti ve Bezmi Alem Üniversitesine Hastanesi’ne yatışının yapıldığını söyledi. Doktor Coşkun mesajında, “Kıymetli dostlarım, 21/01/2021 tarihinde Covid aşısını oldum. O tarihten beri bilinmeyen teşhis edilemeyen dayanılmaz ağrılarım oluyor. An itibari ile Bezmi Alem Üniversitesine yatışım yapıldı. Dua bekliyorum. Rabbimin acil şifasına ihtiyacımız var” ifadelerini kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Vatandaş 3 ay önce
Aşı olsanda olmayıp covid olsanda ne olacağı belli değil nasıl bi virus olduğunu hicbir dr bilmiyor herkes varsayımlar üzerine konusuyor istisnalar kaideyi bozmaz ama istisna olan bunun bedelini hayatıyla ödeyebilir...gercekten zor günler herkes kendi kararını kendisi veriyor bilim insanlarının bile çaresiz kaldığı bi durum...Aşı tedavi değil sadece bi umut ama kabusunda olabilir olmasan da bu sefer acaba covid gelir mi nasıl gelir vs vs vs kafamda deli sorular....
24
hafif yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?