CNN Türk Spikeri Koronavirüsle Mücadele Eden Sağlıkçılar Konuşulurken Ağladı!

CNN Türk spikeri Buket Güler, Dr. Mustafa TAMUR, sağlık çalışanlarının hastanelerde yaşadığı sıkıntıları dile getirirken tehlikede olduğunu söylerken duygulanması üzerine gözyaşlarını tutamadı.

CNN Türk Spikeri Koronavirüsle Mücadele Eden Sağlıkçılar Konuşulurken Ağladı!

CNN Türk, canlı yayınında koronavirüs konuşulurken duygusal anlar yaşandı ve spiker Buket Güler, sözlerine devam edemedi.

DOKTOR KONUĞU AİLE HEKİMLERİNDEN BAHSEDERKEN ZORLANDI

TIKLAYIN

Canlı yayın konuklarından İstanbul Aile Hekimliği Derneği Başkan Yardımcısı Dr. Mustafa Tamur, önümüzdeki iki haftalık süreçte aile hekimlerinin büyük bir tehlike altında olduğunu yoğun bakımdaki doktorlar gibi korumalı kıyafetleri olmadığı için koronavirüs bulaşma ihtimalinin yüksek olduğunu anlattı. Tamur, doktorların kardeş olduğunu söylerken duygulandı.

SPİKER GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

Bu sözlerin ardından konuşmaya spiker Buket Güler devam ederken Güler, doktor konuğunun duygulanması üzerie gözyaşlarını tutamadı. Söze devam edemeyeceğini ve elini de gözüne götüremediğini söyleyen spiker, söze CNN Türk Ankara Temsilcisi Dicle Canova'nın devam etmesini istedi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2020, 21:45

saglikpersonelihaber.net IOS ve Android Mobil Uygulamasını Telefonunuza indirerek ve Sosyal Medya üzerinde bizleri takip ederek güncel haberlerden ücretsiz haberdar olabilirsiniz.

SaglikPersonelHaber.Net Android Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

SaglikPersonelHaber.Net IOS Uygulamasını indirmek için Buraya Tıklayınız.

Instagram Hesabımızı Buradan Takip Et

Facebook Grubumuza Buradan Katıl

TeleGram Kanalımıza Buradan Üye Ol

Twitter Hesabımızı Buradan Takip Et

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER