PERSONEL SAĞLIĞIN Whatsapp Haber Kanalı İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

CHP’li Belediye Başkanı Sağlık Çalışanlarından Özür Dilemeli!

Cumhuriyet Halk Partisi Mahmudiye Belediye Başkanının ilçede yaşanan trafik kazası sonrası iddialara göre hastaneye gelerek sağlık çalışanlarına asılsız suçlamalar kaydettiği öğrenildi.

Gündem 05.10.2022, 23:43 06.10.2022, 10:41 Cansu Polat
CHP’li Belediye Başkanı Sağlık Çalışanlarından Özür Dilemeli!

Olayla ilgili Sağlık Sen Eskişehir Şube Başkanı Hüseyin Köksal Mahmudiye Belediye Başkanı İshâk Gündoğan’ın sağlık çalışanlarına büyük ayıp ettiğini açıkladı.

Köksal yaptığı açıklamada; mahmudiye ilçesinde trafik kazası olduğunu, öğrenci servisi ile bir aracın kazaya karıştığını, kaza sonucu bir vatandaşın hayatını kaybettiğini söyledi.

Kazada hafif yaralanan 9 öğrencinin ilçe hastanesine getirildiği, çocuklar için hastanedeki bütün sağlık çalışanlarının koşuşturma ile müdahale ettiği esnada Belediye Başkanı İsak Gündoğan’ın hastane içine girerek bağırmaya başladığını, sağlık çalışanlarının işlerini yapmamakla suçladığını kaydetti

Hüseyin Köksal Mahmudiye Belediye Başkanının yaralıların yanına giderek şov yaparak su içirmeye çalıştığını belirterek “su içirmek için hekimden izin aldınız mı?” sorusunu yöneltti.

Köksal olayla ilgili açıklamalarını şu şekilde devam etti:

Bütün uyarılara rağmen konuyu Ak Partinin arka bahçesi oldunuz naraları atarak kazayı siyasi kazanım haline dönüştürmek için sağa sola bağırıyor .

Sağlık Çalışanları Stres Topunuz Mu ?

Sağlık çalışanlarını hastaneye gelen yaralı, kazazede kim olduğuna bakmaz !

  • diline,
  • dinine,
  • ırkına,
  • Milletine,
  • suçuna bakmaz !

Devletin Can Siperhane Hizmet eden personeline El sallamak sunulan sağlık hizmetine müdahale etmek kimsenin haddi değildir !

Muhalefet ken bile ağzını bozup Hükümetin Arka Bahçesi oldunuz derken hangi siyasi tespit ile yaptınız !

Sağlık Çalışanları Ak Partinin Arka Bahçesi ise neye göre Fişlediniz !

Hangi sağlık hizmetini talep ettiniz de CHP Li olduğunuz İçin Size hizmet verilmedi !

Kaç defa Hastaneye geldiniz de CHP lisiniz diye sizi dışarı çıkardılar !

Sayın İshak Gündoğan siyasetinizi kendi bahçenizde yapınız!

Hastaneler sizlerin Siyasi Hava atacağı yerler değildir !

Sağlık Çalışanları yalnız değildir !

Sağlık çalışanlarını zora sokan hizmet sunum anında müdahale eden Malum Belediye başkanı hakkında Sayın Valimizi olayı kapsamlı incelemeye davet ediyorum .

Hastaneleri bahçe sanan Belediye Başkanı nı Özür dilemeye davet ediyorum.

Bu konunun takipçisi olacağımızı Kamuoyu ile paylaşıyorum .

Aleni hakaret ile Sağlık personelini canı yanan vatandaş lara hedef yapıp Siyasi Şov yapanların Adalet önünde hesap vermesi elzemdir !

Yorumlar (4)
hadi ordaN 2 ay önce
DİĞERLERİ İÇİN DE BÖYLE YAZABİLİR MİSİN YAZAMAZSIN O ZAMAN KUL HAKKI YİYİORSUN VE ADİL DEEĞİLSİN BÖYLE HABER OLMAZ DİĞER PARTİLERE DE AYNISINI YAZDIĞIN GÜN SENİ TEBRİK EDECEĞİM AMA BEN CHP Lİ DE DEĞİLİM ONU SÖYLEYEYİM BEN HAKLILAR PARTİSİNDENİM YANİ KUL HAKKINI SAVUNAN PARTİ
Sağlıkçı 2 ay önce
Bunu bile siyasete çevirmişsin asla adil değilsiniz hep ideolojik hep bi başkasıda yaptı işte bu yüzden nefret ayrıştırma arttı
Bilemiyorum 2 ay önce
Kişiler özür dilemektense iftira atıp kendilerini haklı göstermeye çalışıyorlar. Benim de hastanelerde gördüğüm bu saygı zorla elde edilmez. Şunu düşünmek lazım en saygın mesleklerden biriyken 'ne oldu da bu hale geldi.
hadi ordan the end 2 ay önce
sağlık kimin arka bahçesi önce bir düşünün ama artık değil inanmazsanız anket yapın görün boyunuzun ölçüsünü devede de boy var ama kim çeker hak yiyenler az kaldı gidiyorsunuz ve ruflarda oturanlar bodruma gidiyorsunuz kanlığa