CHP, Kılıçdaroğlu ve Kaftancıoğlu Hakkında Sosyal Medya Paylaşımları Nedeniyle 2 Sağlık Personelini Savcılığa Şikayet Etti!

Devlet Hastanesi'nde görevli iki personel hakkında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu gibi isimler hakkında sosyal medya'da yaptıkları paylaşım nedeniyle Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanı tarafından savcılığa suç durusunda bulunuldu.

Gündem 10.11.2020, 19:14 10.11.2020, 19:21 Güler Sağlam
CHP, Kılıçdaroğlu ve Kaftancıoğlu Hakkında Sosyal Medya Paylaşımları Nedeniyle 2 Sağlık Personelini Savcılığa Şikayet Etti!

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

Balıkesir'in Bandırma ilçesinde Bandırma Devlet Hastanesi'nde görevli iki kişi hakkında sosyal medyada yaptıkları paylaşımlar gerekçe gösterilerek Cumhuriyet Halk Partisi İlçe Başkanı Selim Panç tarafından suç duyurusunda bulunuldu.

Cumhuriyet Halk Partisi Bandırma İlçe Başkanı Dr. Selim Panç, Bandırma Devlet Hastanesi'nde görevli iki personel hakkında sosyal medya hesapları üzerinden CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, milletvekilleri Özgür Özel, Engin Özkoç, Gazeteci Yılmaz Özdil ve Türkiye Tabipler Birliği üyesi doktorlara sosyal medya aracılığıyla hakaret, ölümle tehdit, halkı kin ve düşmanlığa tahrik ettikleri iddiasıyla 3 ay ile 2 yıl arasında hapis istemiyle Bandırma Cumhuriyet Başsavcılığına suç duyurusunda bulundu.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (13)
T akbulut 1 yıl önce
Hiç kimse kimseye hakaret etme yetkisine sahip değildir memur isen haddini bil
FATİH 1 yıl önce
ONLAR HERKESE HAKARET EDİYOR.
vhki 1 yıl önce
hani fikir hürriyeti iktidar olmadan diktatorlüğe devem et chp
troya 1 yıl önce
peki memur sosyal medyadan iktidar hakkında eleştirisel şeyler paylaşsa ne olur?
Amele 1 yıl önce
@vhki fikir hürriyeti diyerek seni tanımadan sana hakaret edebilirim yani ya da küfür edebilirim öylemi? siz bu zeka ile iyi yaşıyorsunuz gerçekten.
...... 1 yıl önce
BUNLARIN ALAYI DA SANDIK TA DERSLERİNİ ALACAKLARDIR.
Lenin'in Son Öğrencisiyken Kapitalist Olan Memur 1 yıl önce
Cumhurbaşkanına hakaret eden tipleri "ifade özgürlüğü" diye savunan aşırı özgürlükçü bidencı partiden başka birşey beklenmezdi.Bir de iktidar olduklarını düşünün.Bırakın kılıçdaroğlu'nu ya da kaftancı'yı, il başkan yardımcısını eleştirebilecek misiniz acaba.
neşe 1 yıl önce
Hakaret, hangi düşünceye sahip olursa olsun ya da kim olursa olsun fikir hürriyeti değildir. Allah kimseyi hakaret edecek aciz ve aptallığı vermesin
vatandaş 1 yıl önce
Başta REİSİMİZ olmak üzere onca hakaret ve tezviratlara karşı hangi AK teşkilat mensubu savcılıga başvurdu merak ediyorum adamlar çalışıyor ayrıca hakaret etmek kimseye yakışmaz.......
T akbulut 1 yıl önce
Benim şifremi kullanarak onlar herkese hakaret ediyor yazan şahıs utanmiyormusun benim adımı kullanmaya benim yorumum hiç kimse kimseye hakaret etme yetkisine sahip değildir dedim eğer benim şifremi kullanırsanız ip adresinden ortaya çıkar nerden yazdığınız saygısızlık yapmayın t akbulut olarak benim yorumum hiç kimse kimseye hakaret etme yetkisine sahip değildir memur isen haddini bol bana aittir Onlar herkese hakaret ediyor yorumu ise bir tane meczup benim nickimi kullanmış baba ait değildir utanmiyormusun arkadaş t akbulut adını kullanmaya tekrar ediyorum kimse kimseye hakaret edemez saygı edep illa edep
VHKİ 1 yıl önce
AMELE BEY BEYNİNİZİ ATIN SİZ BOŞA YÜK OLMASIN SİZE ZİRA SAMAN DOLU
vhki 1 yıl önce
sayın amele bey eleştiriyle küfürü ayırt edemeyecek kadar sıkıntılıysanız ben bişey diyemem siz küfür etmeye meyilliyseniz ben bişey yapamam
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
10
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?