Ceylanpınar Devlet Hastanesi Basın Açıklaması!

Ceylanpınar Devlet Hastanesinin taşınacağına dair bizim de sitemizde yer verdiğimiz haber, yerel basında çıkan yanlış anlama nedeniyle çıktığı, hastanenin hizmetlerine normal olarak devam ettiği öğrenildi.

Gündem 15.10.2019, 23:48 16.10.2019, 00:22 Güler Sağlam
Ceylanpınar Devlet Hastanesi Basın Açıklaması!

Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Basın Birimi tarafından konuyla ilgili saglikpersonelihaber.net sitemize yapılan açıklamada, Ceylanpınar Devlet Hastanesinin kapanma yada taşınma gibi bir durumunun söz konusu olmadığı, hastanenin faaliyetlerine aralıksız devam ettiği aktarıldı.

Gündüz saatlerinde Şanlıurfa'da yerel basında çıkan hastanenin kapatılacağı haberinin gerçeği yansıtmadığı aktarıldı.

TIKLAYIN

Öte yandan, Şanlıurfa Sağlık Müdürlüğü geçtiğimiz saatlerinde web sitesi üzerinden bir açıklama yayınladı. Sağlık Müdürlüğünün açıklamasında;

15.10.2019 tarihli bazı basın yayın organlarında, İlimiz Ceylanpınar Devlet Hastanesinin kapatılarak, sağlık hizmetlerine sahra hastanesinde devam edildiğine ilişkin haberlere yer verilmiştir. 

Basında yer alan söz konusu haberler gerçeği yansıtmamakta olup, Ceylanpınar Devlet Hastanemiz yeterli sayıdaki uzman doktor ve sağlık personeli ile Kesintisiz bir şekilde sağlık hizmeti vermeye devam etmektedir. 

Kamuoyuna saygıyla duyurulur. denildi.

 

Yorumlar (0)
-3
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?