Çekemeyenler Zil Taksın Skandalında Yeni Perde: Resmi Tatili Fırsat Bilip Kurum Önüne Bırakmışlar!

Kayserinin Develi ilçesinde Dr. Fatma Anteplioğlu yeniden İlçe Sağlık Müdürü olarak görevlendirilmesinin ardından "Çekemeyenler zil taksın" ve "Hayırlı olsun kraliçe" ifadelerinin yazılı olduğu iki çelenk gönderildiği ortaya çıkmıştı. Üstelik gönderilen çelenklerin fotoğraflarının Develi İlçe Sağlık müdürlüğüne ait whatsapp gruplarında da paylaşıldığı ve paylaşıma müdahale edilmediği iddia edilmişti.

Gündem 18.07.2021, 13:36 18.07.2021, 16:30 Güler Sağlam
Çekemeyenler Zil Taksın Skandalında Yeni Perde: Resmi Tatili Fırsat Bilip Kurum Önüne Bırakmışlar!

Skandal Çelenklerin "Sağlık Müdürüne Çekemeyenler Zil Taksın Çelengi!- tıklayın" basına yansımasının üzerinden birkaç gün geçmişken haber sitelerine konuyla ilgili ilginç bir haberin servis edildiği görüldü. 

Servis edilen yeni haberlerde;

Kayserinin Develi ilçesinde de Dr. Fatma Anteplioğlu yenide İlçe Sağlık Müdürü olarak görevlendirildi. Anteplioğlunun atamasının ardından İlçe Sağlık Müdürlüğünün önüne 2 ilginç çelenk bırakıldı. “Çekemeyenler zil taksın” ve “Hayırlı olsun kraliçe” yazıları yer alan çelenklerin farkına varılmasının ardından çelenklerdeki yazılar söküldü.

RESMİ TATİLİ FIRSAT BİLMİŞLER

Çelenklerden ne ilçe sağlık müdürünün ne yakınlarının ne de kurum personelinin haberinin olmadığı belirtilirken çelenklerin 15 Temmuz’da yani resmi tatilin olduğu gün fırsat bilinerek, kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce kurum önüne bırakıldığı öğrenildi.

Yorumu siz değerli ziyaretçilerimize bırakıyoruz. 

Devlet adabına, kurum adabına, kamu kültürüne aykırı bu hareketler; kamu kurumlarına atananların ne kadar dikkatli seçilmesi getektiğinin bi örneği. Mahalle kahvesi ağzıyla yapılan kutlamalar, kamu kültürünün erezyona uğradığının göstergesi. Bakanlık bu terbiyesizliğe gereken tepkiyi göstermeli. Ayıp…

Devletimi ne hale getirdiler.böyle çapsızları yönetici yaparlarsa olacağı buydu..lanet olsun.

ilçe sağlık muduru bunu yapıyor üst amiri il sağlık müdürü buna sesiz kalıyor demekmiş ondada liyakat yok yazık!!

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (16)
CovidDr 2 hafta önce
Siyasilerin yalakaları gelmiş başımıza yönetici olmuş!
kamil 2 hafta önce
tipe bak:))))))))))))))
Hayal 2 hafta önce
Kurum filyasyon ve aşı için hiçbir zaman tatil olmadı. Üstelik resimlerde kapının açık olduğu belli. Herşey apaçık ortada kurumun müdürü egolarını tatmin etmek için kendisi getirtmiş çelenkleri,.
YALBENLİ 2 hafta önce
Gelinen son nokta kayseri sağlıkta liyakatsizlikte sınıf atladı balık baştan kokuyor siyasiler çanak tutuyor...
Meri 2 hafta önce
Yürütülecek soruşturmada da bu denli taraflı davranılip Fatma Hanım ve yandaşlarınin ifadeleri doğru kabul edilirse yazıklar olsun
İsa 2 hafta önce
15 temmuz resmi tatil olabilir ancak ilce saglik müdürlükleri her gün açık olmak zorunda çelengi kuruma getiren personeller oradaydı çelengin önünde göbek atıldı vatandaş olarak bizde şahit olduk .
Mehmet 2 hafta önce
Yetkililer tek bir ağızdan dinlemesin taraf tutulmasın sağlık ocağının kamerasına bakılsın gerçi Fatma Hanım kayıtlara şimdiye dek müdahale etmediyse!!!!
Fadime 2 hafta önce
Çelenklerin müdürün yalakaları tarafından geldiği açık ve net
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
27
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?