PERSONEL SAĞLIĞIN TELEGRAM Grubu İle Son Dakika Gelişmeleri Öğrenmek İçin TIKLAYINIZ.

Büyükşehirde Hastanenin 2 Başhekim Yardımcısı Kavga Etti

Yüksek İhtisas Hastanesinde Başhekim yardımcısı olarak görev yapan 2 uzman doktorun Başhekimlikte birbirine girdiği kavganın karakolda sonlandığı belirtildi.

Gündem 18.06.2022, 21:47 18.06.2022, 22:42 Cansu Polat
Büyükşehirde Hastanenin 2 Başhekim Yardımcısı Kavga Etti

Uzm. Dr. M.K.T. ile Op.Dr. Ç.B. Hastanede bulunan bir odanın anahtarı yüzünden Başhekimlik makamında önce hakaretlerle ardından tehditlerde birbirlerine girdikleri ileri sürüldü.

Bursa Yüksek İhtisas Hastanesi kaynaklarından edinilen bilgiye göre yaşanan tartışmanın bununla sınırlı kalmadığı olayın yumruklaşmaya kadar gittiği ileri sürülürken Hastane Başhekimi Prof. Dr. Levent Özdemir’in kavgaya tutuşan 2 yardımcısını sakinleştirmek için büyük uğraş verdiği iddia edildi.

Başhekim Levent Özdemir’in “arkadaşlar bu yaptığınız doğru değil, bu davranışlar size yakışmaz” şeklindeki telkinlerine rağmen sakinleşmeyen Başhekim Yardımcılarının Ertuğrul Gazi Polis Merkezine yardımcılardan birinin can güvenliği ile ilgili bildirimde bulunulması üzerine hastaneye polis ekiplerinin geldiği söyleniyor.

Emniyet güçleri yaşananlar üzerine adli soruşturma başlatırken hastane idaresinin de idari yönden inceleme başlatacağı öğrenildi.

Yorumlar (6)
Sdttn klby 2 ay önce
Eee çoluk çocuk idareci okursa böyle olur
Liyakat in içinde tecrübe eğitim ahlak da var sadece okul ile olmuyor ama illaki ikidide birilerinin akrabasıdır o yüzden
ekonomist 2 ay önce
Hekimlerin boş zamanı çok fazla; anahtar yüzünden kavga etmek boş insanların işidir.
Bursa yüksek 2 ay önce
Heralde Türkiye 'nin en berbat hastanesinde bunlar normaldir.
Bu hastaneyi yıkıp orayi dagitmadiktan sonra hiç birsey olmaz wc temizleyen personelden tut doktoruna kadar hepsi ayni.
Otoparkı ve hergun farklı dedikoduları ile meşhurdur.
Hangi birini yazalim
İrfan Budak 2 ay önce
O hastaneyi sendikalar yönetiyor zaten yöneticiye ve doktora ihtiyaç yok. Bazı başhekim yardımcılarının da ağır akıl hastalığı var. Hakaret etmek için söylemiyorum gerçekten malulen emekli olması gereken kişiler. Bursa il sağlık müdürü değişmeden ve siyasiler sendika üzerinden karışmayı kesmeden düzelmesi imkansız. Daha çok böyle haberler gelir.
kemal olgunsoylu 2 ay önce
Başhekim yardımcıları anahtarla uğraşacağına, hastahanenin mutemetligine baksın.
Sevdiklerine döner çıkarıp sevmediklerini bir şekilde dönerini azaltiyorlar.
Ahmet 2 ay önce
Arkadaşlar paranin değirini kuruyamadik hergün matba da 24 satt basarsan az kaldi yakin da çuval para taşiyacaz alışverış için bu güzel ülkemiz ne hale düştü insanlar hastaneye gitmek icin aylarca bekliyor eğtim yerler de sağlik bèbat zaten hukuk adelet ışikla aranıyor eeee maşin olsun 30 bin ne yapacan ekmek oldu 20 tl güne açız güne açız biz ne zeman Adam olacaz takim tutar gibi parti tutuyoruz kötü yuneti değiştir kardesim senin elin de
30
az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?
Bugün Seçim Olsa Oyunuzu Hangi Partiye Verirsiniz?