Büşra Hemşireyi Tehdit Eden Süleyman Kaan Altınok Serbest Bırakıldı! (3)

Sosyal medyada Ankara Şehir Hastanesinde görevli Büşra Hemşire'ye hakaret ve tehditte bulunan Süleyman Kaan Altınok, adliyede çıkarıldığı mahkemece adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Gündem 01.09.2020, 19:20 02.09.2020, 02:30
Büşra Hemşireyi Tehdit Eden Süleyman Kaan Altınok Serbest Bırakıldı! (3)

Büşra hemşireye "@SKaanaltnok1" rumuzlu hesaptan tehdit ve hakarette bulunulmasına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında Manavgat ilçesinde polis ekiplerince gözaltına alınan S.K.A. emniyetteki işlemlerin ardından adliyeye sevk edildi.

"Hakaret" ve "tehdit" iddiasıyla cumhuriyet savcılığındaki ifadesinin ardından sulh ceza hakimliğine sevk edilen zanlı, adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Bu arada, zanlı, adliyeye getirilişi sırasında gazetecilerin "Neden hakaret ettiniz?" sorusuna, "Ben hakaret etmedim." karşılığını verdi. 

OLAYIN GEÇMİŞİ!

Sosyal medyada bir hemşireye hakaret ve tehditte bulunulan hesabın yöneticisi olduğu gerekçesiyle Antalya'nın Manavgat ilçesinde gözaltına alınan şüpheli, adliyeye sevk edildi.

TIKLAYIN

Bir hemşireye "@SKaanaltnok1" rumuzlu hesaptan tehdit ve hakarette bulunulmasına ilişkin başlatılan soruşturma kapsamında Manavgat ilçesinde polis ekiplerince gözaltına alınan S.K.A, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi.

Şüpheli, adliyeye getirilişi sırasında gazetecilerin "Neden hakaret ettiniz?" sorusuna "Ben hakaret etmedim" diye karşılık verdi.

DÜN ANTALYA'DA YAKALANMIŞTI

Emniyet Genel Müdürlüğü Twitter'dan şu açıklamayı yaptı:

Sosyal medyada bir hemşireye karşı hakaret ve tehditte bulunan @SKaanaltnok1  rumuzlu hesabın yöneticisi Süleyman Kaan Altınok isimli şahıs, Antalya İl Emniyet Müdürlüğü ekiplerimizce gözaltına alınmış olup hakkında adli işlem başlatılmıştır.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Yorumlar (1)
Murat reis 2 ay önce
Haysiyetsiz birisi senin anana bacına böyle küfür edip tehdit etse ne yapardın acaba tipinden belli bir halta yaramayan biri olduğu
13
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?