Burdur Devlet Hastanesinde İstifa İddiası!

Koronovirüs salgını ile uğraşan Burdur Devlet Hastanesinde, başhekimi Uğur Kesimal'i zorla istifa dilekçelerini imzalattı iddiaları hastaneyi karıştırdı.

Burdur Devlet Hastanesinde İstifa İddiası!

TIKLAYIN

bomba15.com'da yer alan  habere göre, Haber duyulur duyulmaz konuyu Türk Sağlık Sen'e duyuran Burdur Devlet Hastanesi uzman hekimleri hastane önünde bir basın açıklaması yapmak üzere basına bilgi verildi. Ancak, izin verilmedi.

Yaşanan kriz sonrası İl Sağlık Müdürü Reha Sermed Aygören'in hastane uzman hekimleri ile bir araya geldi öğrenilirken, Doktorların bu kriz ortamında yapılan bu davranışın moral ve motivasyonu düşüreceğini ifade ettikleri, Başhekim Kesimal'in istifasının geri alınmasını istedikleri ve koronavirüs ile mücadele kapsamında gerekli ekipmanarın da tamamlanmasını istediler.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Abce
Abce - 7 ay Önce

Bir kumu kurumunda hemşire olarak çalışıyorum.Bakanlık esnek çalışmayı getirdi fakat idaremiz bazı arkadaşlara esnek çalışmayi uygularken bazılarına mobing uyguluyor, bu dönem birlik olma zamanı motivasyona ihtiyacı mız var mobingden bıktık bakanlığımız artık bizleri görsün .saygılarımla

SIRADAKİ HABER