Bu Rezilliğin Mimarı Doktor İçin Soruşturma Açılacak mı?

Kahramanmaraş'ta dün yaşanan olayda, aile hekimi olduğu iddia edilen bir doktorun, aşırı alkollü olduğu, cinsel organını çıkartmak suretiyle çevredeki vatandaşlara +18 hareketlerde bulunduğu, olay yerine çağrılan polislere de ağır küfürde bulunduğu iddia edilmişti. Olay ulusal basına kadar yansımış olmasına rağmen, Kahramanmaraş İl Sağlık Müdürlüğünün konuyla ilgili sessizliğini koruması doktora gerekli soruşturmayı başlatılmayacak mı sorusunu akıllara getirdi.

Gündem 11.01.2020, 14:58 11.01.2020, 22:18 Güler Sağlam
Bu Rezilliğin Mimarı Doktor İçin Soruşturma Açılacak mı?

Sosyal medya üzerinden yüzlerce kişi tarafından paylaşılan haber, ulusal boyutta da ses getirdi. 

Olay Çıkartan Aile Hekimi Hakkında Soruşturma Başlatıldı! haberimiz için tıklayınız.

İl Sağlık Müdürlüğü, iddialara göre, polislere küfreden, saldıran, arabalara zarar veren, cinsel organını çıkartıp +18 hareketlerde bulunan alkollü doktor hakkında gerekli yaptırımları uygulayacak mı?

TIKLAYIN

Alkollü Aile Hekimi Dehşet Saçtı! Vatandaşlar Linç Etmek İstedi! haberimiz için tıklayınız.

OLAY NASIL OLMUŞTU? 

Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesine bağlı Tavşantepe mahallesinde önce otobüs şoförüyle tartışan alkollü şahıs daha sonra otomobillere ve vatandaşlara saldırmaya çalıştı.

Bir kaç otomobile zarar veren alkollü şahsa vatandaşlar dayak attı. Aile hekimi olduğu iddia edilen alkollü şahıs cinsel organını çıkartıp, çevredekilere +18 hareketlerde bulundu. Olay yerine gelen polislere de ağır küfürde bulunan alkollü şahıs, darp edilerek polis otosuna bindirildi.

Olay bu gün akşam saat 20:00 civarında Tavşantepe Mahallesinde meydana geldi. Aracıyla seyir halinde olan alkollü sürücü önce otobüs şoförüne sataştı. Ardından aracından inen şahıs çevredeki araçları tekmelemeye ve yumruklamaya başladı. Cinsel organını çıkaran ve çevredekilere +18 hareketler yapan şahısa çevredekiler saldırdı. Şahsı olay yerine gelen polis linç edilmekten kurtardı. Kendisini sakinleştirmeye çalışan polislere de hakaret eden şahsı polisler zor kullanarak polis aracına bindirdiler.

Şahıs ifadesi alınmak üzere Emniyete götürüldü.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (0)
-4
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?