Bu ilde kamu kurumlarında görevli engelliler idari izinli sayılacak

Giresun Valiliği, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli personelin, yeni tip koronavirüs (Kovid--19) nedeniyle ikinci bir emre kadar idari izinli sayılacaklarını bildirdi.

Gündem 07.12.2020, 08:15 Güler Sağlam
Bu ilde kamu kurumlarında görevli engelliler idari izinli sayılacak

Giresun Valiliği, kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli personelin, yeni tip koronavirüs (Kovid--19) nedeniyle ikinci bir emre kadar idari izinli sayılacaklarını bildirdi.

TIKLAYIN

Valilikten yapılan yazılı açıklamada, Giresun Valisi Enver Ünlü imzasıyla yayımlanan karar yazısında, il genelindeki kamu kurum ve kuruluşlarında görev yapan engelli personelin, Kovid--19 nedeniyle 7 Aralık Pazartesi gününden itibaren ikinci bir emre kadar idari izinli sayılmalarının uygun görüldüğü belirtildi.

Açıklamada, alınan kararın kamu kurum ve kuruluşlarına iletildiği aktarıldı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (2)
ENGELLİ 2 ay önce
%50 engelli rapor var ülseratif kolit hastasıyım ve prof.dr gostroentorojiler tv lerde konuşuyor bu hastalara covit19 ilacı kullanılmaz ölüme sebebiyet deniyor canlı aşı yasak idari izin yok izin yok sağlıktasın devam yani bilen varsa söylesin ikincisi 3aralık dünya engelliler günü idari izin eniyor yıllarca ama idareye sorduğunda daha öyle bir yazı gelmedi engelliler izinli diye deniyor bunlara bir düzenleme gelse olmazmı
Gebelere izin 2 ay önce
Gebelere izin geleli tüm illerde.bu insanlar iki canli ve risk tasiyor
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?