Bu İlde Cumhurbaşkanının Ziyareti Nedeniyle Sağlıkçıların 1 Haftalık Ağustos Ayı İzinleri İptal Edildi

"Yıllık İzin İptali Hakkında" başlığıyla iletillen yazıda "23/08/2021-28/08/2021 tarihleri arası Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Malazgirt Zaferi'nin 950. yılı münasebetiyle İlimize teşrif edecektir" denildi.

Gündem 05.08.2021, 10:08 05.08.2021, 10:49 Güler Sağlam
Bu İlde Cumhurbaşkanının Ziyareti Nedeniyle Sağlıkçıların 1 Haftalık Ağustos Ayı İzinleri İptal Edildi

Bitlis İl Sağlık Müdürlüğü, kentteki sağlık kurumlarına bir yazı göndererek, tüm sağlık çalışanlarının yıllık izinlerinin Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın yapacağı Bitlis ziyareti sırasında iptal edildiğini duyurdu. 

  # Personel Sağlık'ın Whatsapp Haber Bültenine abone olmak için tıklayın. Detaylı Bilgi için tıklayın.

78531079 sayılı ve "Yıllık İzin İptali Hakkında" başlığıyla iletillen yazıda "23/08/2021-28/08/2021 tarihleri arası Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Malazgirt Zaferi'nin 950. yılı münasebetiyle İlimize teşrif edecektir" denilerek şu ifadelere yer verildi:

"Bu bahisle düzenlenecek olan anma programında herhangi bir aksaklığa mahal verilmemesi ve sağlık hizmetlerinin tam teşekkülü olarak yürütülmesi amacıyla, Tüm 112 Personelleri, Tatvan Devlet Hastanesi, Bitlis Devlet Hastanesi, Ahlat Devlet Hastanesi Personellerinin yıllık izinleri belirtilen tarihler arası iptal edilmiştir. Acil durumlar hariç tutularak, durumun Müdürlüğümüze bildirilmek suretiyle onaylatılması gerekmekte olup, ikinci bir resmi yazıya kadar belirtilen personellerin il dışına çıkış yapmamaları konusunda bilgilendirilmesi ve belirtilecek olan hazırlıkların yapılması hususunu önemle rica ederim." 

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (6)
Asabi 4 ay önce
Liyakatsız atanan yöneticilerin egosundan yıldık. Yıllık izinlerin iptal edilmesinin yasal bir dayanağı var. Bu sebepten dolayı izinler iptal edilemez.
Sizinde yüzünüz gülmesin 4 ay önce
Yalaka yöneticiler yüzünden insanlar tüm yöneticilerden nefret eder hale geldi, bir gün yüzünüz gülmesin sizin de...
Şaka gibi 4 ay önce
Bu ne demektir yahu? Cumhurbaşkanı gelecek diye izinler iptal mi edilir? Amacı ve faydası nedir bunun? Yalakalıktan ve narsizmden başka birş şeyle açıklayamıyorum durumu.
Gökhan can 4 ay önce
Cumhurbaşkanı gelecek diye izinlerin iptal edilmesi tam bir yalakalık ve ego tatmini sağlıkta gelinen son nokta yarın sendika başkanı gelecek diyede izinler iptal olur utanın biraz bahane olarak sunulan olay sadece ve sadece yalakalık amaçlı yapılmıştır bence herkes sendikalardan yalakalardan kurtulsun... İstifa etsin çünkü sağlık çalışanını bu kadar aciz duruma düşüren sendikalar...
CovidAcil 4 ay önce
Devlet Terbiyesini bertaraf edip Hukumete yalakalik terbiyesizligini getirdiler!
kemal 4 ay önce
koşa koşa oy verenlerin, sanırım zoruna gitmeyecektir.
5
sisli
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?