Bu Hastanede Sağlıkçılara Öğle Yemeğinde Kıyafet Değiştirme Zorunluğu Getirildi!

Bir sağlık çalışanı tarafından yerel gazeteye gönderilen mesajda, Üniversite hastanesi yönetimi tarafından iç tamim yayınlanarak öğle yemeklerinde dahi sağlık çalışanlarının iş kıyafetlerini değiştirme zorunluluğu getirildiği öğrenildi. Artık sağlık çalışanlarına hastane idaresi yemeği de çok görmeye başladı eleştirilerine hedef olan yazıyla zar zor yemeğe gidebilen personelin hangi zaman aralığında iç tamimi uygulayabilecekleri merak konusu oldu.

Gündem 21.09.2020, 19:47 21.09.2020, 19:57
Bu Hastanede Sağlıkçılara Öğle Yemeğinde Kıyafet Değiştirme Zorunluğu Getirildi!

“Sivas Cumhuriyet Üniversitesi Sağlık Hizmetleri ve Uygulama Hastanesi yönetimi artık sağlık çalışanlarına yemeği de çok görmeye başladı. Yazıda belirtilen ekipmanları giyenlerin tamamına yakını sağlık personelidir. Birçok sağlık çalışanı bu elbiseleri ile hastaneye gelip gitmektedir.

Bu gönderilen yazı ile ne amaçlanmaktadır? Sağlık personellerinin hastalara baktıkları için toplumdan soyutlanması mı gerekir? Hastanenin yoğunluğu ortada iken öğle yemeği için zar zor vakit bulan sağlık personelleri öğle yemeğini nerede yiyecektir?

Daha önce haberlere de çıkan hastanemizin yemekleri yenemeyecek kadar kötüdür… Sağlık personellerine verdikleri hizmetten dolayı teşekkürü bile çok görenler artık yemeği de çok görmeye başladı?

TIKLAYIN

Bunu haber yapmanız kendileri ve yakınları dışında kimseyi düşünmeyen yönetimin kararını değiştireceğini düşünmüyorum ama kamuoyunun da bilgisi olmasını istedim…

Eğer haberi okuyorsa il sağlık müdürümüzü sağlık çalışanlarını korumaya davet ediyorum!”

Personele ulaştırılan mesaj;

Yorumlar (2)
hicret 1 ay önce
bunun yerine personelin yemeği de katlara verilebilir
Mehmet 1 ay önce
Doğru demişler.. hasta ile temas var ise yemek yenilen yere taşıma durumu olur.. kaldı ki herkes gayet iyi vakit buluyor.. hatta 1 saat öğle arasini bir buçuk saat kullananlar da hiç az değil..
24
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?