Bu Belediyelerin Sağlık Çalışanlarına Verdikleri Değer Bu Kadarmış!

Yeni tip koronavirüs (kovid-19) salgınıyla mücadele eden kahraman sağlık çalışanlarına yönelik Cumhurbaşkanlığı Genelgesiyle zorunlu hale getirilen toplu taşıma ücretsiz uygulaması, belirtilen sürenin dolmasıyla beraber birçok belediye sağlık çalışanlarından toplu taşımada ücret almaya başladı.

Bu Belediyelerin Sağlık Çalışanlarına Verdikleri Değer Bu Kadarmış!

Ordu, Amasya, Düzce, Tokat ve Çorum Belediye Başkanları Ülkemizde pandemi salgını devam ederken, üstelik bir çok hastanenin yoğunluğu yeniden zirve yapmışken, toplu taşımada sağlık çalışanlarından ücret almaya yeniden başladılar. 

TIKLAYIN

Sağlık çalışanlarına verilen değer bu kadarmış dedirten uygulamaya imza atan Ordu, Amasya, Düzce, Tokat ve Çorum Belediye Başkanlarının yanında ücretsiz toplu taşıma hizmetini 31 Ağustos’a kadar devam ettirme kararı alan Belediye Başkanları da var. Sağlık çalışanlarına uygulanan hizmeti devam ettiren Belediyeler ise; Ankara, İstanbul, İzmir, Eskişehir, Tekirdağ, Kahramanmaraş, Karaman, Mersin, Adana ve Çanakkale Belediyeleri.

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 21:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Fatma
Fatma - 4 ay Önce

Erzincanda da ücretli

Eymen Şölen
Eymen Şölen - 4 ay Önce

Manisada ücretli

Fatma dilöz
Fatma dilöz - 4 ay Önce

Kocaeli’de ücretli

Mahmut Deveci
Mahmut Deveci - 4 ay Önce

Ego araçlarında geçerli olan sağlık çalışanlarının ücretsiz bindiği uygulamadan Pursaklar İlçe Sağlık Müdürlüğünde sağlık personeli olarak çalışmama rağmen Hastane personeli olmadığım için faydalanamamaktayım ivedilikle gerekli kontrollerin yapılıp sağlık çalışanı olduğumu gösteren kartla Ego araçlarından ücretsiz ulaşımdan yararlanmayı talep ediyorum gereğini arz ederim. Bugün Ankara da Ego Şöförü ücret talep etti 153 e şikayet ettim ama hale dönüş yapılmadı...

sağlıkçı
sağlıkçı - 4 ay Önce

RİZE DE TEMMUZ AYINDA BAŞLIYOR

SIRADAKİ HABER