Bolvadin Devlet Hastanesi Yönetim Kadrosunda Skandallar bitmiyor

Geçtiğimiz günlerde Bolvadin Devlet Hastanesinde görevli müdür yardımcısının Devlet büyüklerine hakaret, hastane çalışanlarına taciz ve mobbing uyguladığı yönünde bilgilerin yerel medyaya yansıması sonucu bu yönetici görevden alınmıştı.

Gündem 29.07.2021, 00:11 29.07.2021, 12:34 Güler Sağlam
Bolvadin Devlet Hastanesi Yönetim Kadrosunda Skandallar bitmiyor

Şimdi de Bolvadin Devlet Hastanesi Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü N.U.Y hakkındaki iddialar yerel basına yansıdı. Bölgede görev yapan bir gazetecinin, sosyal medya aracılığı ile duyurduğu iddialar sonucu Bolvadin Devlet Hastanesinde skandalların devam ettiği ortaya çıktı. Öncelikli olarak Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü N.U.Y’nin sağlık hizmetlerinde görev almadan önce, Bolvadin de bir belde de Belediye Başkanlığı yapan Babası A.U'nun Başkanlığı döneminde Belediye de işe başlatıldığı, uzun zaman Belediye de çalıştığı ancak çalıştığı süre içerisinde bir gün dahi işe gelmediği o dönem Belediye de çalışan kişilerce dile getirilmiştir. İlgili kişinin Belediye de hiç işe gelmeden düzenli olarak maaşını aldığı söyleniyor.

Asıl üzücü ve vicdanları yaralayan skandal ise; İlgili SBH Müdürü N.U.Y’nin 17-25 Aralık darbe girişimi sırasında sosyal medya sayfasından FETÖ Terör Örgütü mensubu olan aynı zamanda firari olarak yurtdışına kaçan terör mensuplarına ait paylaşımlar yaptığı ve terör örgütü mensuplarını övdüğü görülen paylaşım görüntüleri ortaya çıktı.Bu paylaşımlar gerek hastane çalışanlarını gerekse 15 Temmuz gecesi şehitleri ile gazileri ile bedel ödeyen Türk milletini rahatsız etti.ilgili kişinin bu paylaşımlarla ilgili savunduğu fikirleri yöneticilik yaptığı şu sıralarda bile zaman zaman yakınındaki mesai arkadaşları ile paylaştığı,kendisi ile aynı düşünceyi paylaşan çalışanlara daha yakın ve samimi davrandığı,yetkisi çerçevesinde bu kişileri hastanede kilit noktalara getirdiği ve örgütlendiği, diğer çalışanlar tarafından iddia edilmektedir.

İlgili SBH Müdürü N.U.Y hakkındaki bu iddialar ve skandallar görmezden gelinemez. Hainleri ve Millet düşmanlarını öven onların fikirlerini savunan kişiler bu ülkede yöneticilik yapamaz ve yaptırılmamalıdır. Maalesef Bolvadin Devlet Hastanesinde böyle kişiler yöneticilik yapmaktadır. Bunu başka ülkede yapsanız, bu kişileri ülkeden kovarlar. Bizde ise müdür oluyor yönetici oluyor bu asla kabul edilemez. Bu konuda yetkilileri göreve çağırıyoruz. En kısa sürede FETÖ sevicisi ve övücüler hakkında gerekli işlemin yapılmasını, Hastane çalışanları ve Fetöcü hainlere karşı canları ve kanları ile mücadele etmiş ve bedel ödemiş Yüce Türk Milleti adına talep ediyoruz.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (1)
Sırrı 2 ay önce
Birileri afyonda düğmeye bastı. İzleyin çok yakında iftira, şantaj ve yalan haberler ile sağlık idarecileri yıpratılıyor. Bazılarınında yıllardır kamu yararına tek bir çivi çakmadığı halde yeri sağlamlaştırılıyor. Bazı stk lar siyaseti bile sindirdi sanırım. Mazlumun zalimden hakkını alayacağı gün yakındır. İftiraya devam edin.
7
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?