Bölge Hastanesi'nde tüyler ürperten olay! (2)

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nin çatısından düşen bir şahıs feci şekilde can verdi.

Gündem 19.06.2020, 19:09 19.06.2020, 19:14
Bölge Hastanesi'nde tüyler ürperten olay! (2)

Van Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin çatı katının boşluğundan düşen şahıs, olay yerinde yaşamını yitirdi.

İNTİHAR MI ETTİ?

TIKLAYIN

Bir süredir psikolojik tedavi gördüğü belirtilen sahsın aşağıya nasıl düştüğü bilinmezken, polis ekipleri olayın intihar mı yoksa yanlışlık sonucu mu gerçekleştiği hakkında araştırmalarını sürdürüyor. 

Başhekimi Çelik'ten 'İntihar' açıklaması

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik, hastane de yaşanan inithar vakasına ilişkin açıklama yaptı.


*Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik

Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi: “Bu gün saat 13:30 civarında 46 yaşında pipolar ( kişilik bozukluğu) tanısı olan bir vatandaşımız hastanemize gelip hastanemizin 4. Katına bulunan yangın merdivenlerine çıkıp atlayarak maleseef intihar etmiştir. Van Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Sebahattin Çelik, geriye dönük incelediğimizde vefat eden vatandaşımızın, 20 Ocak 2020 tarihinde hastanemiz Psikiyatri polikliniğine giriş yaptığı ve orada tedavi aldığı kayıtlarda pipolar ( kişilik bozukluğu) tanısı olduğu anlaşılmıştır. İntihar eden şahsın çalışanlarımızın tanıklığına göre 4. Kata çıkmış, salâvat getirerek ve Allah’u ekber diye bağırdıktan sonra kendini boşluğa bırakmıştır. Tüm çalışanlarımız olmak üzere hepimiz çok üzüldük vatandaşımıza Allahtan rahmet, ailesine sabırlar diliyorum” diye belirtti.

Yorumlar (0)
10
parçalı az bulutlu
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?