Birileri Rahat Etsin Diye mi Bu Geçici Görevlendirmeler: Sendika Başkanı da Anlayamadı!

personel sağlık son dakika haberi...Hangi kıstaslara yapıldığı belli olmayan ve sırf personel planlaması için maaş aldıkları halde işlerini ellerine yüzlerine bulaştıran çalışanlar nedeniyle sağlık camiası adeta alt üst oldu. En son Muğla ilinde yapılan geçici görevlendirme trafiği Türk Sağlık Sen Muğla Şube Başkanı da anlam verememiş ve sosyal medyadan "Ben Türk Sağlık sen Muğla Şb. Bşk. Olarak anlayamadım, ya siz bunu anladınız mı? " diye sormuş.

Gündem 20.12.2020, 15:50 20.12.2020, 15:57 Güler Sağlam
Birileri Rahat Etsin Diye mi Bu Geçici Görevlendirmeler: Sendika Başkanı da Anlayamadı!

personel sağlık son dakika haberi...

Türk Sağlık Sen Muğla Şube Başkanı Mehmet Ugur, sosyal medyadan yaptığı paylaşımda geçici görevlendirme trafiğine tepkisini ben anlayamadım, siz anladınız mı diyerek dile getirdi.

TIKLAYIN

Mehmet Uğur paylaşımında; "Nerede görülmüş, Muğla EAH Hastanesinden, Muğla Menteşe Devlet Hastanesine geçici görevle sağlık personeli görevlendiriliyor, personel yetersiz deyip İlçe Devlet Hastanelerinden sağlık personeli Muğla EAH Geçici görevlendiriliyor, bu da yetmiyor işin ilginç tarafı, Muğla Menteşe Devlet Hastanesinden, Muğla EAH Sağlık personeli (hemşire, ebe, diğer) geçici görevlendirme yapılıyor, Ben Türk Sağlık sen Muğla Şb. Bşk. Olarak anlayamadım, ya siz bunu anladınız mı? Saygılarımla " ifadelerini kullandı.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (7)
Şemmuz PİÇİ 1 ay önce
BUNDA ANLAŞILAMAYACAK NE VAR, BİRİLERİ RAHAT ETSİN YETERKİ KOLTUĞUMUZDA SAĞLAMLAŞSIN DİYE GARİBANLARI BİR HASTANEDEN DİĞERİNE GÖNDERİYORLAR . ARTIK ŞU SALAK SİSTEMDEN VAZGEÇİN ( SÖZLEŞMELİ YONETİCİLİK )
CEMAAT VE SİYASİ PARTİLERDEN UZAK KALAMAYAN SÖZLEŞMELİ YÖNETİCİLER HASTANELERİN AĞZININ TAMDA ORTASINA.......... BUNU AMELE HEMŞİRELER GÖRÜYORDA SAĞLIK BAKANLIĞINDA Kİ KOCA KOCA İNSANLAR NASIL GÖREMİYOR HAYRET VERİCİ....
Deniz'lerin Yoldaşı 1 ay önce
Zor şartlarda çalışan tüm sağlık emekçisi arkadaşlarıma sesleniyorum;tayininizi samsun'a alın. Sizi ilçelere ya da hastanelere verirlerse "Ben şu başkanın ya da başkan yardımcısının ilkokuldaki sınıf arkadaşıyım"deyin yeterli. Anında sağlık müdürlüğündesiniz.hemde süresiz.
Salih yardakçı 1 ay önce
Anlamadığımız konu çok sizin desteklediğiniz eski destek hizmetleri başkanı hala niye işe başlamadı 4 aydır raporlu
hemşire 1 ay önce
arkadaş il sağlık müdürlüğünde boş boş masa başındaki ebe, hemşire sağlık memurlarını niye vermiyorlarda eğitim araştırma hastanesindeki torpillileri sırf rahat etsin diye menteşe devlet hastanesine veriyorlar. torpilliler yatağı olmuş il sağlık müdürlüğü, menteşe devlet hastaneside aynısı
Ankara 1 ay önce
Muğladaki konu Ankarada da car bebzeri...Sağlıkçıların istifa bile edemediği, tayin hakkı olmadığı dönemde Ankara Destek Başkan Yardımcısı Mehmet Ela fazla iş olmayan Gölbaşı İlçe Sağlık Müdürlüğüne kadrosunu aldırıyor..Fiyasyondaklerin yoğun bakımdakilerin suçu ne? Üstelik bu arkadaşa bağlı birimlerde masabaşı çalışan hemşireleri sağlık memuurlarını sormuyorum bile? Yazık adalet bu mu?
HARRANLI 1 ay önce
SAĞLIKTA TÜM GEÇİCİ GÖREVLER İPTAL EDİLMELİ GEREVLİ YERLERE BAŞKA KİŞİLER GÖREVLENDİRMELİ
Mardin 1 ay önce
Mardin deki bir geçici görevlendirmele bakın Hastanelerle hemşire,Anestezi ihtiyacı var iken torpilliler diş sağlığı merkezine görevlendirme yapıldı.Bakanlık personel Diş Sağlığı merkezleri PCD Sıfır belirlemiş.Torpiller rahat etsin bir çok branşta göevlendirmeler yapılmaktadır.Şikayetçi olunca mobing uygulanıyor
-11
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?