Birgül Armutçu Trt Haber’de Sağlıkçıların Sesi Oldu!

GATA Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Birgül Armutçu TRT Haber’de katıldığı programda sağlık çalışanları denilince sürekli hekim bazlı yorum yapılmasına göndermede bulunarak, “"doktorlar ve yardımcı sağlık çalışanı değil doktor,hemşire,tekniker,yemek personeli,temizlik personeli,ambulans şöförü hepimiz ekibiz" diyerek herkese güzel ders verdi.

Gündem 29.03.2020, 22:08 30.03.2020, 01:45
Birgül Armutçu Trt Haber’de Sağlıkçıların Sesi Oldu!

Bugüne kadar bir çok kişi corona hakkında konuştu. Bir çok meslek grubundan uzman bilgilerini paylasti. Ancak coronayla en çok yüzyüze gelen mesleklerden biri olan hemşirelerden kimse çıkıp konuşmamıştı. Bu akşam saat 21.00’ de TRT Haber'de  Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü Hemşire Birgül ARMUTÇU konuştu.

Yorumlar (10)
hemşire 7 ay önce
Aksine programdaki doktorlar daha çok hemşireleri savundu. Birgül hanım her şeyi güllük gülüstanlık göstermeye çalışıyor. Sözleşmeli yöneticilik kaygısından olsa gerek.
BONKÖR... 7 ay önce
Hangi eksikleri dile getirdi? Hangi sorunlardan bahsetti? ....Ne için çıktığı tam olarak anlaşılamadı.
Evinde oturup ailesiyle zaman geçirseydi daha faydalı olurdu....
Üniversite Hemşiresi 7 ay önce
Birgül hanımı tebrik etmeyeceğim. Hemşire kimliğinden, hemşire sorunlarından, hemşire önceliğinden çok kendini anlatıp; bol bol teşekkür etti. Sunucu arkadaş sağ olsun aldığı geri bildirimlerle güzel sorular sordu ama bu soruları hekimler cevapladı. Binlerce hemşiremin gözü kulağı, sesi olmak yerine; kendi reklamını yaptı. En kısa zamanda reklam sektöründe görüşürüz.
hemşire 7 ay önce
kesinlikle sürekli kendi reklamını yaptı.
Sözen bakırcı 7 ay önce
Birgül hanımı tebrik ederim. Çok güzel bir program oldu.
Sağlık çalışanı 7 ay önce
Birgül Hanım hemşirelerin 24 çalıştırıp 3 gün istirahat ettirdiğini söylüyor bağ bağışlamıyor arkadaşlar zaten 24 saat nöbet tutarak çalışması gereken süreyi çalışıyor personelim yeterli demek yerine müdürlüğün teklif ettiği desteği kabul edip arkadaşları biraz rahatlata bilirdi
Hemşireeee 7 ay önce
Herşey anlattığı gibi çok rahat değil herşey plananmış hastanelerinde bizim hastanelerde rezil durumdayız
Birol 7 ay önce
Tüm kurumlardaki yardımcı hizmetlileri genel idari hizmetler kadrosuna geçmesi için bir çalışma yokmu
Sıhhiye 7 ay önce
Hemşire nicki ile yorum yapan değerli meslektaşım!Siz ilçe saglik müdürlüğü personelinin boş boş oturduğunu nereden biliyorsunuz.Filyasyon ne demektir biliyorsan işte meslektaşlarımız hergün en az 500 kişi filyasyonu yapıyorlar.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın
14
açık
Günün Anketi Tümü
Çalıştığınız birimden memnun musunuz?