Bir Kurşun 2 Lira Deyip Sürüntü Alan Sağlıkçıya Kafa Attı!

11 Marttan bu yana bir fiil covid-19 pcr sürüntü almada görev yapmaktayım diyerek maruz kaldığı darp olayını anlatan Mahmut Hasari Dicle isimli sağlık personeli, "bir kurşun 2 lira, uyuşturucu kullanan arkadaşlarım var" şeklinde tehdit edildim" dediği açıklaması haberimizde.

Gündem 09.10.2020, 21:11 09.10.2020, 21:14 Güler Sağlam
Bir Kurşun 2 Lira Deyip Sürüntü Alan Sağlıkçıya Kafa Attı!

Mahmut Hasari Dicle kullanıcı adıyla sosyal medya'da paylaşımda bulunan sağlık personeli, "hastanesinde 11 Marttan bu yana bir fiil covid pcr sürüntü almada görev yapmaktayım. Bugün sürüntü vermeye gelen bir hasta tarafından hakerete uğradım, oda yetmezmiş gibi diğer hastaların sürüntülerini aldıktan sonra numune alma odasına girdi"

"anlayamadan suratıma kafa attı, ciddi bir şekilde darp edildim ve "bir kurşun 2 lira, uyuşturucu kullanan arkadaşlarım var" şeklinde tehdit edildim. Bu kişinin yarın öbür gün karşıma çıkıp bu söylediklerini yapmayacağı ne malum."

TIKLAYIN

"Ben daha karakola ifade vermeye gitmeden, kendisi salıverilmişti Sayın bakanım Dr. Fahrettin Koca,  artık bu işe bir dur deseniz "

"Covid-19 ile yüzde yüz mücadele ettığimiz için ek ödemeyi tavandan aldığımız için tavanı başımıza yıkıyorlar. Dipnot:Aldığımız ek ödeme 295TL+tatlı olarak da dayak :)" dedi.

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
Sağlıkçılar 4 ay önce
Varol gardasim sonuna kadar arkandayiz yalnız değilsin nice sağlık çalışanının sesi olmuşsun artık böyle tepki vermenin zamanı geldi geçti bile artık bu işlere hükümet olarak bakan olarak dur deyin
İlginç 4 ay önce
Bu durumların, saygısızlığın, saldırıların sebebi olan siyasi yapıdan; bu durumu çözmesini beklemek ilginç bir bakış açısı ama siz bilirsiniz tabii.
Tarık 4 ay önce
Vatandaşa "sağlıkçılara saldırın diyen siyaset mi" bu nasıl bir ahlaksızlıktır bu nasıl bir iftiradır.
Rahime Çimecioğlu 4 ay önce
degerki mesketasim oncelikle geçmiş olsun Allah bin belalarini versin inş böylelerinin bence bu tip ki ben onlara insan demiyorum hizmet verilmemeli o hastaneye bir daha adımıni dahi atamamalı ama nerdeee bizi savunan mi var
Neden 4 ay önce
Nerde savcılar hakimler olay medyada yansımasa ceza almayacak bunlar. Ak parti yasa çıkardı ama savcılar salıyor hakimler ceza vermiyor
parçalı bulutlu
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?