Billboardlarda Reklamıyla Sosyal Medya'da Tartışılan Doktor: Bizler Sıkıcı İnsanlar mıyız?

Sosyal medyada bir kullanıcının “Mesleğin düştüğü hale bak” notuyla paylaştığı görsel beraberinde tartışmalarıda getirdi.

Gündem 13.10.2021, 08:22 13.10.2021, 13:03 Zeynep Elmalı
Billboardlarda Reklamıyla Sosyal Medya'da Tartışılan Doktor: Bizler Sıkıcı İnsanlar mıyız?

Görselde doktor önlüksüz parlak bir elbiseyle poz veren Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya’nın hasta kabulüne başladığı billboard ilanıyla duyuruluyor.

Birçok sosyal medya kullanıcısı Sakarya’nın doktorlara uymayan bir kıyafet giymesini eleştirirken diğer bir kullanıcı sağlık sektöründeki reklam yasağına dikkat çekti.

BİZLER SIKICI İNSANLAR MIYIZ

Bursa’da bir klinikte Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon uzmanı olduğu öğrenilen Uzman Doktor Şükran Taştan Sakarya sosyal medyadaki tartışmaların ardından Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

Doktor reklamlarında klasik bir doktor pozu vardır ya, böyle kollar önden sarılı...O poz çok verildi, alternatif poz aradım, instagramdaki tiki kadın pozuyla doktorluğu birleştirince bu çıktı????Yeni trend bu olsun sayın meslektaşlarım...Özel hastane reklam afişleri az renklensin canııııııımmm...Bizler sıkıcı insanlar mıyız, aslaaaaa....#md#doctor#happy#beauty#instagood#instagram#cool#photoofthedays

Sakarya'nın sosyal medya hesabını aktif olarak kullandığı görülüyor

Personel Sağlık Telegram grubumuza ücretsiz Abone ol, günlük haberler cebine gelsin. Tıkla

Yorumlar (5)
dr 1 hafta önce
mesleğin düştüğü hale bak yılda 20binden fazla kontenjan açılırsa olacağı bu nerde eski hekimlik mesleği şu an yerler altında
MASLAK 1 hafta önce
Sağlıklı kişi mesleği ve sosyal ilişkileri ile bir uyum içindedir. Sultan hanım bu pozlarınız bu nedenle garip görünüyor. Bu pozu ağır ceza hakiminin de verebilmesi mümkün ama bu normal görülebilir mi? Sizinki de aynı şey. Sanırım mesleğinizle kişiliğiniz uyuşmuyor.
........... 1 hafta önce
yemin ederim başım döndü.
Misafir 1 hafta önce
Bu pozlar eğer normal görülüyorsa o zaman birilerinin çıkıpta bu pozların altına hastasıyız dede diye yazarlarsa oda normal görülmeli.
Moon 1 hafta önce
Toplum neyse, siz neyseniz, doktor da o, niye garipsiyorsunuz, uzaydan mı geliyor doktorlar
18
açık
Günün Anketi Tümü
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?
Sağlık Çalışanı olarak aldığınız maaş yaptığınız işin karşılığı mı?